Nowy bonus powitalny. Fortuna powiększa zakład bez ryzyka na Black Friday!

Nowi gracze bukmachera Fortuna z okazji Black Friday mogą liczyć na powiększony bonus powitalny! Tylko teraz do zgarnięcia jest premia o 100% większa od regularnej!

Nowy bonus powitalny. Fortuna powiększa zakład bez ryzyka na Black Friday!
Nowy bonus powitalny. Fortuna powiększa zakład bez ryzyka na Black Friday!

Bonus na start w Fortunie. Black Friday 2019

Fortuna bonus powitalny to nie tylko premia za pierwszy depozyt czy 20 PLN jako kasa na obstawianie. Jednym z punktów tej promocji jest Zakład Bez Ryzyka, czyli możliwość obstawiania bez konieczności zamartwiania się ewentualną porażką!

Tylko na Black Friday 2019 wszyscy, którzy założą konto od piątku od godziny 9.00 do poniedziałku do godziny 17.00, będą mogli odebrać nie 100, ale aż 200 PLN jako zakład bez ryzyka! To oznacza zmianę o 100% w porównaniu z regularną ofertą!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Nie trzeba się do tej oferty w żaden sposób zapisywać. Aktualny kod promocyjny brzmi BETONLINE. Aby go wpisać, wystarczy kilka sekund. Oto szczegóły, które przedstawione zostały w formie filmu WIDEO!

Jak wpisuje się kod promocyjny Fortuna [VIDEO]

Czy to legalne? Oczywiście, bo Fortuna posiada licencję Ministerstwa Finansów i może organizować promocje dokładnie tak, jak wymaga tego prawo! A teraz do zgarnięcia jest właśnie aż 200 PLN ekstra zamiast 100!

Bonus powitalny Fortuna na Czarny Piątek:

  1. Wejście na www.eFortuna.pl
  2. Kod promocyjny: BETONLINE
  3. Założenie darmowego konta
  4. Pierwsza wpłata – bonus 100% do 1000 PLN
  5. EKSTRA Zakład Bez Ryzyka 200 PLN
  6. 20 PLN jako dodatkowe środki na grę!

Nie ma tutaj żadnych haczyków bądź czegoś niezrozumiałego dla początkujących typerów. Proste zasady, prosty bonus! I co bardzo ważne – do wykorzystania nie tylko w piątek, ale też przez cały weekend, a nawet do poniedziałku!

Konto można założyć tylko jeden raz, ale to nie oznacza, że Fortuna nie przygotowała dla innych niczego ciekawego! Na Black Friday u tego bukmachera dostępny jest wyjątkowy Bezpiecznik LIVE oraz Happy Hours!

Inne promocje bukmacherskie Black Friday 2019lista dostępna już teraz!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image