Pewny zakład na KSW 54 i nie tylko. Betclic oddaje 40 PLN!

Każdy typer może w Betclic Polska odebrać do 40 PLN zwrotu w przypadku niepowodzenia w obstawianiu sportów walki. W ten weekend będzie się działo, przed nami GROMDA, UFC, KSW 54 i Babilon MMA!

Pewny zakład na KSW 54 i nie tylko. Betclic oddaje 40 PLN!
Pewny zakład na KSW 54 i nie tylko. Betclic oddaje 40 PLN!

Trzy dni pełne emocji w mieszanych sztukach walki

Rzadko zdarza się tak bogaty repertuar wydarzeń ze sportów walki, a dokładniej z MMA. Już w ten weekend zobaczymy zawodników w oktagonie podczas KSW 54, a oprócz tego również kolejnego UFC rozgrywanego za oceanem. U bukmacherów nie mogło z tej okazji zabraknąć różnego rodzaju promocji i bonusów.

Na stronie internetowej www.Betclic.pl każdy fan obstawiania sportów walki może zagrać kupon AKO bez ryzyka. W razie przegranej ma miejsce zwrot stawki i to aż do kwoty 40 PLN! Co trzeba zrobić, by zgarnąć tę kasę, na czym polega opisywana akcja?

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Zasady są proste, a za chwilę o wszystkich z nich się dowiecie. Pamiętajcie jednocześnie, że przed przystąpieniem do gry należy zapisać się do akcji promocyjnej, co można zrobić jednym kliknięciem w portalu www.Betclic.pl.

40 PLN zwrotu dla pechowców. Wystarczy, że nie wejdzie jeden typ!

W ramach oferty specjalnej liczone są kupony AKO postawione w dniach od 27 do końca 30 sierpnia. Nie ma w tym przypadku minimalnej stawki, tak więc typerzy dostają pełną swobodę działania!

Do promocji kwalifikują się jedynie kupony z kursem ogólnym wynoszącym co najmniej 3.00, które będą zawierały minimum cztery zakłady. Wszystkie typy muszą pochodzić z działu „Sporty walki” i dotyczą obstawiania następujących wydarzeń:

  • GROMDA
  • KSW 54
  • BABILON MMA
  • UFC

Betclic zalicza zarówno granie pre-match, jak i na żywo. Maksymalny zwrot to 40 PLN, a kasa przyznawana jest w sytuacji, gdy graczowi nie wejdzie jedno ze wszystkich typowanych wydarzeń.

Nowi w Betclic mają więcej – na start aż 550 złotych, czyli najwyższy cashback w Polsce!

Jak zapisać się do promocji Betclic Polska?
Jak zapisać się do promocji Betclic Polska?

Osoby, które jeszcze nie rejestrowały się w Betclic Polska, nie mogą skorzystać z opisywanej oferty. Na szczęście, zapisywanie się do bukmachera nie jest niczym trudnym i każdy może sobie na to pozwolić. Wszystkie formalności załatwia się dosłownie w mgnieniu oka!

Jeżeli chcemy założyć darmowe konto w Betclic, musimy wypełnić formularz rejestracyjny na www.Betclic.pl. Dodając kod promocyjnyKOD550„, można otrzymać aż 550 złotych zwrotu w przypadku nietrafienia debiutanckiego zakładu, w tym także granego na KSW 54 czy inne podobne wydarzenia z tego weekendu!

Przypominamy, że Betclic działa w naszym kraju legalnie, a jego kod promocyjny czy inne promocje są w stu procentach zgodne z przepisami.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button