Nowi gracze bukmachera Betclic mogą na początku swojej działalności typerskiej wpisać kod promocyjny „KOD500”. Wykorzystałeś już to hasło bonusowe?

Betclic kod promocyjny. Wpisałeś "KOD500"?
Betclic kod promocyjny. Wpisałeś „KOD500”?

Betclic bonus 2019 – jaki kod promocyjny

Wszystko, co związane jest z marką BetClic jest w ostatnim czasie bardzo popularne w naszym kraju. Właśnie dlatego przedstawiamy wam tylko sprawdzone informacje i zawsze robimy to na bieżąco! Teraz legalny bukmacher Betclic przygotował dla Polskich klientów specjalną promocje, zakład bez ryzyka do kwoty 500 PLN. Żeby go odebrać należy podczas rejestracji wpisać specjalny kod bonusowy.

Chcesz odebrać przygotowany przez Betclic bonus powitalny? W takim razie na pewno interesuje cię aktualny kod promocyjny, który da się wpisać tylko przy rejestracji!

KOD500 – tylko dla nowych graczy Betclic!

Mimo że obstawianie w BetClic nie jest uzależnione od tego, czy podasz kod promocyjny, czy też nie – musisz mieć na uwadze, iż tylko na samym początku masz taką możliwość!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny na bonus bez ryzyka: KOD500

Aktualny kod promocyjny Betclic brzmi KOD500 – skąd taka nazwa? Wszystko ze względu na fakt, iż cashback dla nowych graczy wynosi właśnie maksymalnie 500 PLN!

Przypominamy, że każdy gracz nie tylko może obstawiać mecze, ale również oglądać przygotowane przez BetClic mecze online za darmo!

Tylko od ciebie zależy, czy wykorzystasz kod promocyjny, czy zupełnie z niego zrezygnujesz. Dobrze to jednak przemyśl, bo kolejna taka okazja ci się już nie powtórzy!

Zwrot (zakład bez ryzyka) w BetClic przyznawany jest za porażkę w pierwszym postawionym kuponie na stronie bukmachera. Jest to cashback 100% do 500 PLN! To jedna z ciekawszych ofert promocyjnych legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu