Piątek Trzynastego w Fortunie. Co do zdobycia?

Pech może dopaść każdego, ale gdy trafi na typera – najgorzej! Bukmacher Fortuna ma dla graczy aż dwie promocje na piątek, 13 grudnia!

Piątek Trzynastego w Fortunie. Co do zdobycia?
Piątek Trzynastego w Fortunie. Co do zdobycia?

Fortuna na piątek 13-tego

Piątek trzynastego nie musi być pechowy, ale wszystko zależy od odpowiedniego podejścia i… narzędzi. Bukmacher Fortuna wie, że są dni, w których może wydarzyć się dosłownie wszystko i właśnie dlatego przygotował na 13 grudnia aż dwie wyjątkowe promocje.

Aby korzystać z oferty specjalnych od bukmachera Fortuna, należy posiadać darmowe konto typerskie na stronie www.eFortuna.pl. Można założyć je w mniej niż minutę, a wszystko dzięki możliwości rejestracji bez weryfikacji danych!

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Już teraz każdy może sprawdzić promocje od marki Fortuna na najbardziej pechowy piątek w roku!

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Bezpiecznik, czyli 20 PLN w razie przegranej

Gdy coś nie pójdzie po myśli typera, nie musi już rozpaczać. Bezpiecznik od marki Fortuna to 20 PLN zwrotu w przypadku, gdy nie zostanie trafiony promocyjny kupon.

Do oferty wliczane są tylko kupony AKO oraz MAXIKOMBI z oferty LIVE. Minimalna stawka kwalifikacyjna wynosi 20 PLN, a dla graczy przygotowano dokładnie 20 PLN premii w punktach FKP.

Na jedno konto można otrzymać maksymalnie jeden bonus. Przyznawany jest on automatycznie na odpowiednie konta typerskie.

Happy Hours – obstawianie bez podatku (prawie) przez cały dzień!

Legalny bukmacher Fortuna przedłużył na piątek tak zwane Happy Hours, czyli okres, w którym można obstawiać mecze z premią 14% oznaczającą obstawianie bez podatku!

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Tylko takie zakłady są brane pod uwagę w ofercie Happy Hours. Jeden gracz może skorzystać z bonusu więcej niż raz!

Wygrane powiększane są o 14%, gdy gracz dołoży do swojego zakładu odpowiedni typ specjalny Happy Hours. Do promocji wliczają się tylko kupony AKO oraz MAXIKOMBI.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETONLINE) + bonus 3100 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close