Wybiła 12.00! Można stawiać na City po kursie 2,00 w Betclic Polska!

13 grudnia od godziny 12.00 do odebrania jest u bukmachera Betclic specjalny kurs na zwycięstwo City z Arsenalem. To jedyna okazja, by postawić na Obywateli za 2,00!

Wybiła 12.00! Można stawiać na City po kursie 2,00 w Betclic Polska!
Wybiła 12.00! Można stawiać na City po kursie 2,00 w Betclic Polska!

Powiększony kurs w Betclic Polska!

Nie trzeba zapisywać się w żaden sposób to tej oferty! To jedyna w swoim rodzaju promocja, gdzie jedyne zadanie gracza polega po prostu na wybraniu typu i jego postawieniu! Szczegóły przedstawiamy poniżej!

Kurs 2,00 na zwycięstwo City w meczu z Arsenalem to okazja jakich mało! U większości bukmacherów w Polsce notowanie na takie zdarzenie opiewa na wartość 1,40 – 1,50. Już jednym typem można w Betclic wygrać aż 50% więcej niż u konkurencji!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Ale uwaga! Do zdobycia jest łącznie tylko 1000 powiększonych kursów. Jedyna zasada, jaka tutaj działa, to “kto pierwszy, ten lepszy!”. Promocyjne notowania znajdziemy w zakładce “Super Kursy” na stronie www.Betclic.pl.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny “BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

City za 2,00? To jedyna taka okazja w Polsce!

Do kuponu z typem na City można dołączać także inne propozycje z oferty bukmachera Betclic pl. Co bardzo istotne, samą promocję można łączyć z akcją Multi Plus i tym samym zainkasować jeszcze pokaźniejsze wygrane!

Betclic aplikacja mobilna także w tym przypadku jest brana pod uwagę. Promocyjne notowania znajdziecie zatem nie tylko na oficjalnej stronie www, ale również w programie na smartfony i tablety!

Nie trzeba stawiać dużych pieniędzy, by zobaczyć ogromną różnicę między typowaniem po kursie 1,40 a 2,00. Maksymalna stawka w tym przypadku to 25 PLN i już w niej widać wyraźnie, czym jest Boost i dlaczego tak dużo osób na niego poluje!

Betclic promocja dla nowych graczy – 510 PLN na start!

Brak konta w Betclic? Darmową rejestrację można wykonać na stronie internetowej www.Betclic.pl, a specjalny kod promocyjny “KOD510” daje nowym graczom cashback o wartości 510 PLN!

Na start dla nowych graczy przygotowano zwrot od przegranej w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera. Stawiasz 100 PLN i przegrywasz, dostajesz 100 PLN zwrotu. Stawiasz 510 PLN i przegrywasz – dostajesz 510!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image