PlusLiga: Verva Warszawa – GKS Katowice (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek PlusLigi siatkarze Vervy Warszwa podejmą zawodników GKS-u Katowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

Siatkówka typy bukmacherskie. Jak obstawiać, by wygrywać?
PlusLiga: Verva Warszawa – GKS Katowice

PlusLiga: Verva Warszawa – GKS Katowice

Gospodarze tego spotkania grają w tym sezonie i prowadzą w ligowej tabeli, mając na koncie dwadzieścia zwycięstw i zaledwie dwie porażki. GKS Katowice gra dużo słabiej. Mają oni na koncie dziesięć wygranych i dwanaście przegranych i lokują się na dziesiątym miejscu w ligowej tabeli.

GKS Katowice przegrał dwa ostatnie mecze, a nie ugrał w nich nawet seta. Ostatnio przegrali u siebie z siatkarzami ZAKSY, a wcześniej dali się pokonać zawodnikom MKS-u Będzin. Szczególnie na druga porażka jest bardzo bolesna.

Najbardziej martwią jednak nie porażki, ale ich styl. W meczu z MKS-em Będzin zawodnicy GKS-u zostali rozstrzelani zagrywką, a z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle walkę próbowali swoich sił tylko w pierwszym secie.

Przerwać tę katastrofalną serię będzie im niestety bardzo trudno, tym bardziej że nie jest to kwestia przełamania, ale poprawy bardzo słabej gry. W dodatku teraz czeka ich pojedynek, i to na wyjeździe, z liderem ligowej tabeli.

Warszawianie we własnej hali wygrali do tej pory wszystkie spotkania. Trener gości zapewnia, że w jego zespole nie będzie problemów z motywacją, ale ja nie widzę dla nich większych szans w tym meczu i gospodarze powinni odnieść pewne zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Verva Warszawa – GKS Katowice 1(-1,5)1,25STS

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button