Bukmacher Totalbet 12-13 lutego pozwala graczom na zdobycie do 100 PLN zwrotu w w przypadku nietrafionego kuponu z meczami Ligi Mistrzów!

Cashback Totalbet. Liga Mistrzów ze zwrotem 100 PLN!
Cashback Totalbet. Liga Mistrzów ze zwrotem 100 PLN!

Zwrot pieniędzy Totalbet

Posiadasz konto w Totalbet? Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany u tego bukmachera, możesz to zrobić w każdej chwili. Obecnie Totalbet bonus powitalny 25 PLN bez depozytu i nawet 500 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto!

Na czym polega oferta specjalna na Ligę Mistrzów? Jej obecna edycja trwa w dniach 12-13 lutego 2019. Aby się do niej zakwalifikować, nie trzeba się nigdzie zapisywać, a jedynie wystarczy postawienie kuponu SOLO bądź AKO za minimum 50 PLN.

Zakład promocyjny musi zawierać wydarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Nie ma najmniejszego znaczenia, czy obstawiasz Live czy też prematch.

Bonus na Ligę Mistrzów

Każdy z graczy ma prawo do otrzymania maksymalnie jednego cashbacku od nietrafionego kuponu. Zwrot wynosi dokładnie 50% sumy wniesionej stawki w nietrafionym kuponie i nie może przekroczyć kwoty 100 PLN.

Zakłady specjalne, jak na przykład Total Boost, są całkowicie wyłączone z opisywanej oferty. Nie można również zakwalifikować się do niej poprzez postawienie kuponu za środki bonusowe.

Totalbet przeleje zwrot w ciągu 48 godzin od zakończenia okresu objętego promocja. Szczegóły dotyczące obrotu dostępne są w oficjalnym regulaminie oferty, jaki można znaleźć w portalu bukmachera.

Uwaga! Akcja promocyjna na LM dostępna jest także w aplikacji mobilnej czy na smartfonowej stronie internetowej Totalbet!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu