Cashback Totalbet. Liga Mistrzów ze zwrotem 100 PLN!

Bukmacher Totalbet 12-13 lutego pozwala graczom na zdobycie do 100 PLN zwrotu w w przypadku nietrafionego kuponu z meczami Ligi Mistrzów!

Cashback Totalbet. Liga Mistrzów ze zwrotem 100 PLN!
Cashback Totalbet. Liga Mistrzów ze zwrotem 100 PLN!

Zwrot pieniędzy Totalbet

Posiadasz konto w Totalbet? Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany u tego bukmachera, możesz to zrobić w każdej chwili. Obecnie Totalbet bonus powitalny 25 PLN bez depozytu i nawet 500 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto!

Na czym polega oferta specjalna na Ligę Mistrzów? Jej obecna edycja trwa w dniach 12-13 lutego 2019. Aby się do niej zakwalifikować, nie trzeba się nigdzie zapisywać, a jedynie wystarczy postawienie kuponu SOLO bądź AKO za minimum 50 PLN.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Zakład promocyjny musi zawierać wydarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Nie ma najmniejszego znaczenia, czy obstawiasz Live czy też prematch.

Bonus na Ligę Mistrzów

Każdy z graczy ma prawo do otrzymania maksymalnie jednego cashbacku od nietrafionego kuponu. Zwrot wynosi dokładnie 50% sumy wniesionej stawki w nietrafionym kuponie i nie może przekroczyć kwoty 100 PLN.

Zakłady specjalne, jak na przykład Total Boost, są całkowicie wyłączone z opisywanej oferty. Nie można również zakwalifikować się do niej poprzez postawienie kuponu za środki bonusowe.

Totalbet przeleje zwrot w ciągu 48 godzin od zakończenia okresu objętego promocja. Szczegóły dotyczące obrotu dostępne są w oficjalnym regulaminie oferty, jaki można znaleźć w portalu bukmachera.

Uwaga! Akcja promocyjna na LM dostępna jest także w aplikacji mobilnej czy na smartfonowej stronie internetowej Totalbet!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image