Strona bukmacherska betonline.net.pl, czyli największa w Polsce społeczność fanów zakładów sportowych przyznała tytuł najlepszego typera roku 20-letniemu studentowi z Polski.

najlepszy typer
Najlepsi typerzy w Polsce na betonline.net.pl

Najlepszy typer na świecie

BetOnline to strona, na której można znaleźć tysiące informacji i cennych rad dotyczących zakładów sportowych. To wielka społeczność, w której bardziej doświadczeni gracze dzielą się wiedzą, edukują i całkowicie za darmo oferują swoje typy bukmacherskie.

Strona co miesiąc na podstawie wyników wybiera typera miesiąca, a na następnie typera roku. W tym roku za najlepszego uznany został 20-letni student z Polski, Tomasz Gałgański. Nasz krajan w w ciągu dwóch ostatnich lat wytypował poprawnie 5780 meczów piłkarskich, co daje średni 8 typów dobrych typów dziennie!

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Najlepsi typerzy w Polsce

Gałgański poprzez swoją ciężką pracę zgromadził wielką liczbę followersów, którzy bacznie śledzą jego poczynania. W ciągu ostatniego roku pomógł on wygrać swoim obserwującym ponad 7 tysięcy funtów.

„Ja swoje typy bukmacherskie publikuje na najlepszym forum bukmacherskim betonline.net.pl. Tam razem z innymi ekspertami dzielimy się typami i analizami, wymieniamy poglądy na czacie bukmacherskim.” – najlepszy typer z forum betonline.net.pl

Polak sześciokrotnie został wybierany typerem miesiąca, a teraz został wybrany za typera roku, za co otrzymał nagrodę w wysokości 18.324 £.

 „Zawsze pasjonował mnie futbol i często analizowałem każdy mecz. Wkrótce po tym, jak dołączyłem do BETONLINE, zacząłem przewidywać trendy w wynikach i analizowałem różne wyniki statystyczne przed meczem. Kiedy zacząłem uzyskiwać poprawne prognozy siedmiu lub ośmiu meczów z rzędu, liczba moich obserwatorów zaczęła rosnąć i otrzymałem wspaniałe nagrody bezpośrednio ze strony.” – powiedział Gałgański.


bonusy bez depozytu