Strona bettingexpert.com, czyli największa na świecie społeczność fanów zakładów sportowych przyznała tytuł najlepszego typera roku 20-letniemu studentowi z Polski.

Bettingexpert.com to strona, na której można znaleźć tysiące informacji i cennych rad dotyczących zakładów sportowych. To wielka społeczność, w której bardziej doświadczeni gracze dzielą się wiedzą, edukują i całkowicie za darmo oferują swoje typy bukmacherskie.

Strona co miesiąc na podstawie wyników wybiera typera miesiąca, a na następnie typera roku. W tym roku za najlepszego uznany został 20-letni student z Polski, Tomasz Gałgański. Nasz krajan w w ciągu dwóch ostatnich lat wytypował poprawnie 5780 meczów piłkarskich, co daje średni 8 typów dobrych typów dziennie!

Gałgański poprzez swoją ciężką pracę zgromadził wielką liczbę followersów, którzy bacznie śledzą jego poczynania. W ciągu ostatniego roku pomógł on wygrać swoim obserwującym ponad 7 tysięcy funtów.

Polak sześciokrotnie został wybierany typerem miesiąca, a teraz został wybrany za typera roku, za co otrzymał nagrodę w wysokości 18.324 £.

 „Zawsze pasjonował mnie futbol i często analizowałem każdy mecz. Wkrótce po tym, jak dołączyłem do bettingexpert.com, zacząłem przewidywać trendy w wynikach i analizowałem różne wyniki statystyczne przed meczem. Kiedy zacząłem uzyskiwać poprawne prognozy siedmiu lub ośmiu meczów z rzędu, liczba moich obserwatorów zaczęła rosnąć i otrzymałem wspaniałe nagrody bezpośrednio ze strony.” – powiedział Gałgański.

Polak najlepszym typerem na świecie
5 (100%) 1 vote
etoto