Polak najlepszym typerem na świecie

Strona bukmacherska betonline.net.pl, czyli największa w Polsce społeczność fanów zakładów sportowych przyznała tytuł najlepszego typera roku 20-letniemu studentowi z Polski.

najlepszy typer
Najlepsi typerzy w Polsce na betonline.net.pl

Najlepszy typer na świecie

BetOnline to strona, na której można znaleźć tysiące informacji i cennych rad dotyczących zakładów sportowych. To wielka społeczność, w której bardziej doświadczeni gracze dzielą się wiedzą, edukują i całkowicie za darmo oferują swoje typy bukmacherskie.

Strona co miesiąc na podstawie wyników wybiera typera miesiąca, a na następnie typera roku. W tym roku za najlepszego uznany został 20-letni student z Polski, Tomasz Gałgański. Nasz krajan w w ciągu dwóch ostatnich lat wytypował poprawnie 5780 meczów piłkarskich, co daje średni 8 typów dobrych typów dziennie!

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Najlepsi typerzy w Polsce

Gałgański poprzez swoją ciężką pracę zgromadził wielką liczbę followersów, którzy bacznie śledzą jego poczynania. W ciągu ostatniego roku pomógł on wygrać swoim obserwującym ponad 7 tysięcy funtów.

“Ja swoje typy bukmacherskie publikuje na najlepszym forum bukmacherskim betonline.net.pl. Tam razem z innymi ekspertami dzielimy się typami i analizami, wymieniamy poglądy na czacie bukmacherskim.” – najlepszy typer z forum betonline.net.pl

TOP 3 bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Polak sześciokrotnie został wybierany typerem miesiąca, a teraz został wybrany za typera roku, za co otrzymał nagrodę w wysokości 18.324 £.

 “Zawsze pasjonował mnie futbol i często analizowałem każdy mecz. Wkrótce po tym, jak dołączyłem do BETONLINE, zacząłem przewidywać trendy w wynikach i analizowałem różne wyniki statystyczne przed meczem. Kiedy zacząłem uzyskiwać poprawne prognozy siedmiu lub ośmiu meczów z rzędu, liczba moich obserwatorów zaczęła rosnąć i otrzymałem wspaniałe nagrody bezpośrednio ze strony.” – powiedział Gałgański.


W Polsce legalnych bukmacherów mamy wielu, ale tylko kilka z nich wartych jest uwagi. Według opinii graczy najlepszymi bukmacherami w Polsce są: Betclic, STS, Fortuna i Betfan.

Który legalny bukmacher oferuje najlepsze darmowe bonusy? 
* www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE)
* www.betclic.pl - 550 zakład bez ryzyka (Kod: KOD550)
* www.betfan.pl - 100 PLN zakład bez ryzyka (Kod: BETFAN)
* www.lvbet.pl - 20 PLN bez depozytu (Kod: BETONLINE)

Co dają kody promocyjny, które wpisujemy podczas rejestracji? Zwykle zwiększają istniejący już  bonus lub dodatkowo otrzymujemy bonus specjalny po wpisaniu kodu. Jaki jest aktualny kod promocyjny do bukmacherów?
* STS - Kod: BETONLINE
* Betfan - Kod: BETONLINE
* Fortuna - Kod: BETONLINE
* Forbet - Kod: BETONLINE
* Betclic - Kod: KOD550

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
Close