Polak najlepszym typerem na świecie

Strona bukmacherska betonline.net.pl, czyli największa w Polsce społeczność fanów zakładów sportowych przyznała tytuł najlepszego typera roku 20-letniemu studentowi z Polski.

najlepszy typer
Najlepsi typerzy w Polsce na betonline.net.pl

Najlepszy typer na świecie

BetOnline to strona, na której można znaleźć tysiące informacji i cennych rad dotyczących zakładów sportowych. To wielka społeczność, w której bardziej doświadczeni gracze dzielą się wiedzą, edukują i całkowicie za darmo oferują swoje typy bukmacherskie.

Strona co miesiąc na podstawie wyników wybiera typera miesiąca, a na następnie typera roku. W tym roku za najlepszego uznany został 20-letni student z Polski, Tomasz Gałgański. Nasz krajan w w ciągu dwóch ostatnich lat wytypował poprawnie 5780 meczów piłkarskich, co daje średni 8 typów dobrych typów dziennie!

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Najlepsi typerzy w Polsce

Gałgański poprzez swoją ciężką pracę zgromadził wielką liczbę followersów, którzy bacznie śledzą jego poczynania. W ciągu ostatniego roku pomógł on wygrać swoim obserwującym ponad 7 tysięcy funtów.

“Ja swoje typy bukmacherskie publikuje na najlepszym forum bukmacherskim betonline.net.pl. Tam razem z innymi ekspertami dzielimy się typami i analizami, wymieniamy poglądy na czacie bukmacherskim.” – najlepszy typer z forum betonline.net.pl

Polak sześciokrotnie został wybierany typerem miesiąca, a teraz został wybrany za typera roku, za co otrzymał nagrodę w wysokości 18.324 £.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

 “Zawsze pasjonował mnie futbol i często analizowałem każdy mecz. Wkrótce po tym, jak dołączyłem do BETONLINE, zacząłem przewidywać trendy w wynikach i analizowałem różne wyniki statystyczne przed meczem. Kiedy zacząłem uzyskiwać poprawne prognozy siedmiu lub ośmiu meczów z rzędu, liczba moich obserwatorów zaczęła rosnąć i otrzymałem wspaniałe nagrody bezpośrednio ze strony.” – powiedział Gałgański.


W Polsce legalnych bukmacherów mamy wielu, ale tylko kilka z nich wartych jest uwagi. Według opinii graczy najlepszymi bukmacherami w Polsce są: Betclic, STS, Fortuna.

Który legalny bukmacher oferuje najlepsze darmowe bonusy? 
* www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE)
* www.betclic.pl - 550 zakład bez ryzyka (Kod: KOD550)
* www.lvbet.pl - 20 PLN bez depozytu (Kod: BETONLINE)

Co dają kody promocyjny, które wpisujemy podczas rejestracji? Zwykle zwiększają istniejący już bonus lub dodatkowo otrzymujemy bonus specjalny po wpisaniu kodu. Jaki jest aktualny kod promocyjny do bukmacherów?
* STS - Kod: BETONLINE
* Fortuna - Kod: BETONLINE
* Betfan - Kod: BETONLINE
* Betclic - Kod: KOD550

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button