Bukmacherski bonus. 500 PLN od Totalbet… nie tylko na urodziny!

Bukmacherzy lubią celebrować swoje urodziny. Totalbet WSZYSTKIM graczom w ostatnim czasie przygotował premię w wysokości 500 złotych. A gdzie można zgarnąć kasę w przypadku swojego święta?

Bukmacherski bonus na urodziny. Totalbet daje nawet 500 PLN!
Bukmacherski bonus na urodziny. Totalbet daje nawet 500 PLN!

Totalbet bonus na urodziny

Jak dokładnie to wszystko działa? Najważniejsze jest to, iż nie musisz w ogóle zapisywać się do tej promocji. Każdy, kto ma już konto w Totalbet, może bez najmniejszego problemu odebrać premię.

Kwota bonusu to 100% wartości przelewu. Maksymalnie można zgarnąć 500 PLN. Przykładowo: wpłacasz 230 PLN i odbierasz 230 PLN ekstra jako bonus bukmacherski na urodziny.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Do 500 PLN prezentu dla typerów!

Oferta obowiązuje tylko do dnia 5 lipca. Każdy zarejestrowany w Totalbet ma jedną szansę na zgarnięcie bonusu. Im większa wpłata, tym pokaźniejsza kwota przyznana przez organizatora akcji.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej na temat warunków obrotu i nie tylko, możesz to zrobić w oficjalnym regulaminie promocji. Dostępny jest on na stronie Totalbet.pl.

A co, gdy jeszcze nie mam konta w Totalbet? W takim przypadku bonus na urodziny ci się nie należy, ale za to możesz odebrać bonus powitalny Totalbet!

Opisywany bukmacher daje nowym graczom bonus bez depozytu 10 PLN, a do tego dodatkowe 500 PLN (lub mniej) przy dokonaniu pierwszej wpłaty.

Bukmacherzy dla Polaków cały czas rosną w siłę. Pojawiające się cały czas promocje są tego najlepszym dowodem.

Bonus bukmacherski na urodziny

bukmacher milenium bonus
bukmacher milenium bonus

Bukmacherzy nie tylko lubią świętować swoje urodziny, ale także często rozpieszczają bonusami tych, którzy danego dnia zdmuchują świeczki. Warto mieć na uwadze, że bonus na urodziny u bukmachera to w jednym przypadku rzadkość, a w innym stała norma. Dobrze w tej kwestii sprawdzać fora i czytać komentarze na czatach konkretnych stron do obstawiania.

Nie każdemu zawsze należą się premie i to nawet jeśli danego dnia rzeczywiście obchodzi urodziny. Kasy nie otrzymują zazwyczaj posiadacze kont niezweryfikowanych oraz rzadko obstawiający typerzy.

W przypadku tego ostatniego kryterium bywa bardzo różnie. Wszystko zależy tak naprawdę od polityki firmy – niektóre wręcz tego rodzaju bonusami próbują zachęcić do powrotu dawno niewidzianego klienta.

Gdzie bonusy na urodziny? Bukmacherka bez tajemnic

Na jakich stronach bonusy na urodziny są niemalże normą? Dobrym przykładem może być Forbet, gdzie nawet na stronie głównej widnieje informacja o tym, że gracze dostają prezenty w dniu swojego święta.

Niestety, prawdopodobnie minie jeszcze sporo czasu, zanim bonusy urodzinowe staną się normą u polskich bukmacherów. Najlepszym sposobem, by przekonać się o tym, gdzie otrzymuje się kasę bez względu na aktywność, jest sprawdzenie posiadanych profili u bukmacherów.

Trzeba mieć na uwadze, że fakt, iż ktoś otrzymał konkretny bonus w jednym miejscu, nie oznacza, że w naszym przypadku będzie dokładnie tak samo. Niekiedy naprawdę trudno trafić jest za praktykami marek bukmacherskich.

Forbet bonus na urodziny
Forbet bonus na urodziny

Bonus powitalny w dniu urodzin? To duża kasa!

Najczęściej spotykanym prezentem dla typerów jest bonus powitalny w dniu urodzin. To nic innego jak premia na start przyznawana na preferencyjnych warunkach. Oczywiście, mowa tutaj przede wszystkim o święcie bukmachera, a nie samego gracza.

Przykładem może być udostępniony Milenium bonus powitalny na 15. urodziny marki. Gracze w październiku 2019 do odebrania mieli łącznie aż 3170 PLN!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button