Firma bukmacherska Totalbet świętuje swoje pierwsze urodziny. Każdy, kto posiada w niej konto, może z tej okazji odebrać specjalny bukmacherski bonus do kwoty 500 PLN!

Bukmacherski bonus na urodziny. Totalbet daje nawet 500 PLN!
Bukmacherski bonus na urodziny. Totalbet daje nawet 500 PLN!

Totalbet bonus na urodziny

Jak dokładnie to wszystko działa? Najważniejsze jest to, iż nie musisz w ogóle zapisywać się do tej promocji. Każdy, kto ma już konto w Totalbet, może bez najmniejszego problemu odebrać premię.

Kwota bonusu to 100% wartości przelewu. Maksymalnie można zgarnąć 500 PLN. Przykładowo: wpłacasz 230 PLN i odbierasz 230 PLN ekstra jako bonus bukmacherski na urodziny.

totolotek bonus bez wpłaty
totolotek bonus bez wpłaty

Do 500 PLN prezentu dla typerów!

Oferta obowiązuje tylko do dnia 5 lipca. Każdy zarejestrowany w Totalbet ma jedną szansę na zgarnięcie bonusu. Im większa wpłata, tym pokaźniejsza kwota przyznana przez organizatora akcji.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej na temat warunków obrotu i nie tylko, możesz to zrobić w oficjalnym regulaminie promocji. Dostępny jest on na stronie Totalbet.pl.

A co, gdy jeszcze nie mam konta w Totalbet? W takim przypadku bonus na urodziny ci się nie należy, ale za to możesz odebrać bonus powitalny Totalbet!

Opisywany bukmacher daje nowym graczom bonus bez depozytu 10 PLN, a do tego dodatkowe 500 PLN (lub mniej) przy dokonaniu pierwszej wpłaty.

Bukmacherzy dla Polaków cały czas rosną w siłę. O kolejnych ofertach będziemy informować was na bieżąco! 🙂


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu