Premier League: Brighton – Chelsea (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Brighton podejmą zawodników Chelsea. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport. Zapraszamy na analizę!

Dobre pewniaki na dziś na STS
Premier League: Brighton – Chelsea. Typy bukmacherskie

Premier League: Brighton – Chelsea. Typy bukmacherskie

Brighton ma całkiem udany sezon i trzeba się z nimi liczyć. Obecnie po dwudziestu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwudziestu ośmiu punktów i lokują się na ósmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Crystal Palace. W pierwszej połowie nie wykorzystali rzutu karnego, a potem to rywale wyszli na prowadzenie. Brighton zremisowało ostatecznie 1:1, a rywale oddali tylko jeden celny strzał. Był to ich czwarty mecz z rzędu bez porażki.

Chelsea już raczej ma po mistrzowskie. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dwóch rozegranych meczach czterdzieści trzy punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami City. Niestety byli tłem dla rywali. Oddali tylko jeden celny strzał i mogą się cieszyć, że przegrali tylko 0:1. Był to ich trzeci kolejny mecz, w którym nie potrafili odnieść zwycięstwa.

Gracze Chelsea w ostatnim czasie nie imponują, ale oczywiście mają mocniejszą kadrę i są faworytami. Brighton miewa problemy w ataku, a punktują dobrą grą w obronie. Chelsea nie gra ostatnio dobrze w ataku i under w tym meczu jest możliwy.

MeczTypKursBukmacher
Brighton – Chelsea-31,41Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button