Premier League: Tottenham – Sheffield Utd (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Premier Leaue piłkarze Tottenhamu podejmą zawodników Sheffild Utd. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:15. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Tottenham – Sheffield Utd

Tottenham gra w tym sezonie poniżej oczekiwań, ale walczy jeszcze o udział w europejskich pucharach. Obecnie po trzydziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie pięćdziesiąt trzy punkty i lokują się na siódmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Southampton. Do przerwy przegrywali 0:1, ale w drugiej połowie zdołali odwrócić losy meczu i wygrali go 2:1. W ich drużynie kontuzjowany jest Davies.

Sheffield to zespół, który z hukiem spadł z ligi. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu trzech rozegranych meczach zaledwie siedemnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Brighton. Niespodziewanie wygrali w tym meczu 1:0, mimo że rywale w tym spotkaniu przeważali. Wcześniej mieli jednak passę pięciu kolejnych ligowych porażek. W ich zespole kontuzjowani są Basham, McBurnie, O’Connell oraz Sharp.

Tottenham gra w tym sezonie poniżej oczekiwań. Jednak wciąż mają o co walczyć. Nie mogą mieć lepszej okazji do zwycięstwa niż mecz ze zdecydowanie najsłabszym zespołem ligi. Nie spodziewam się tutaj innego rezultatu niż zwycięstwo gospodarzy.