TOTAL Bonus w TOTALbet! Zwiększ wygraną!

Zdarza Ci grać kupony z większą liczbą zdarzeń? TOTAL bet ma dla Ciebie wystrzałowy bonus, który powiększy Twoją ewentualną wygraną nawet do 30%! Tak, nawet o 30%!

Pewnie jak każdy lubisz staranie analizować i dobierać mecze na swój kupon. Godziny analiz, po których wybierasz tylko najpewniejsze według siebie zdarzenia, często z bardzo niskim kursem. Jeśli jesteś jedną z takich osób to znaleźliśmy dla Ciebie idealnego bukmachera internetowego.

TOTALbet dla takich graczy jak ty przygotował TOTAL Bonus. Jak to działa?

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Wybierz minimum pięć zdarzeń z kursem minimalnym 1,20. W razie poprawnego wytypowania wszystkich zdarzeń twoja wygrana zostanie powiększona o 5%. Chcesz dodać na kupon kolejny mecz? Dawaj śmiało, bonus wzrośnie do 10%. 10 i więcej zdarzeń na jednym kuponie to aż +30% do wygranej!

Ważne jest, że sam nie musisz obliczać jaka dodatkowa wygrana ci przysługuje. Umieść 5 zdarzeń, a zobaczysz komunikować, że bonus został aktywowany i zobaczysz dokładną kwotę, która z tego tytułu została doliczona do wygranej.

Jaka inna rzecz jest cudowna w TOTAL Bonus? W żaden sposób nie trzeba go aktywować poprzez dodawanie specjalnych bonusów zwiększających wygraną. Jest on automatycznie dodawany do każdego kuponu spełniającego warunki i jest całkowicie darmowy!

Wysokość bonusu:

  1. zdarzeń – 5%
  2. zdarzeń – 10%
  3. zdarzeń – 15%
  4. zdarzeń – 20%
  5. zdarzeń – 25%
  6. i więcej – 30%.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close