Promocje w Betclic – czy bukmacher ma ciekawy bonus dla swoich graczy?

Według wielu ekspertów (jak i samych użytkowników) jest to jeden z najlepszych bukmacherów, którzy w tym momencie działają na polskim rynku. Na szczęście Betclic jest w 100% legalny. Każdy pełnoletni może się tam zatem zarejestrować. A jak to zrobi, to zainkasuje wiele hojnych promocji. Dowiedz się, co konkretnie jest zaś oferowane!

Atrakcyjny cashback dla każdego nowego usera

Dlaczego warto wybrać tego bukmachera? Na pewno nie będziesz na tym stratny. W końcu firma bukmacherska Betclic zapewnia świetne usługi. Dobrą informacją jest to, że ten podmiot hazardowy zdecydował się pozostać na naszym rynku, ponieważ jakiś czas temu nie było to jeszcze do końca przesądzone. Co oferuje ta firma bukmacherska na ten moment? Jest to bardzo atrakcyjny cashback. Jak zaś można swobodnie skorzystać z tego bonusu? Musisz na początek wykonać rejestrację. Pamiętaj, by wpisać właściwy kod promocyjny betclic. Jest to zaś obecnie „B550”. Nazwa nie jest przypadkowa. Wszak ta firma bukmacherska oferuje cashback aż do kwoty 550 PLN. Musisz (poza wyżej wymienionymi czynnościami) także dokonać wpłaty. Od niej zaś zależy, ile bonusu zgarniesz od tego podmiotu hazardowego. Co dzieje się zaś w dalszej kolejności? Możesz obstawić swój pierwszy kupon. Bez obaw, bo finalnie i tak nie stracisz swoich pieniędzy. Nawet, jeśli nie uda Ci się przewidzieć tego, jak np. zakończy się spotkanie piłkarskie…

O co chodzi w Multi+?

Tak naprawdę opisywana dzisiaj firma bukmacherska zapewnia wiele hojnych atrakcji. Nie jest to zatem tylko i wyłącznie bonus powitalny dla każdego nowego Klienta. Na co jeszcze można tutaj swobodnie liczyć? Bardzo popularna jest promocja Multi+. Na pewno teraz zastanawiasz się, jakie są tutaj kluczowe warunki. Na szczęście nie ma tutaj nic skomplikowanego. Przede wszystkim chodzi o to, że im więcej zagrasz wydarzeń na kuponie, tym bardziej hojny bonus betclic otrzymasz. O czym jeszcze pamiętać? Do promocji wliczają się tylko kupony akumulowane składające się minimum z pięciu wydarzeń. Warto zaznaczyć, że zakłady przedmeczowe mogą być łączone z zakładami dostępnymi w trybie live. Jeśli zagrasz pięć wariantów, to otrzymasz dodatkowo od bukmachera 5%. Na co jeszcze możesz liczyć? Przy obstawieniu np. dziesięciu wydarzeń na kuponie akumulowanym zainkasujesz dodatkowe 20%. Maksymalnie można zaś uzyskać… 120%. Aby to było możliwe, trzeba jednak stworzyć kupon składający się minimum z 21. wydarzeń.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Co możesz obstawiać w tym bukmacherze?

Osoby, które zarejestrują się w bukmacherze Betclic na pewno będą bardzo zadowolone. W końcu można liczyć nie tylko na znakomite bonusy. Do wyboru są rozmaite wydarzenia z oferty. Masz okazję grać nie tylko najbardziej popularne sporty. W ofercie znajdują się także zakłady m.in. na Fame MMA (podstawowe oraz dodatkowe). Nie brakuje opcji na eventy rozrywkowe. Na co jeszcze może zdecydować się każdy zarejestrowany Klient? Chodzi o sporty wirtualne. Do dyspozycji graczy są również gry karciane itd.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce to ten, który oferuje więcej niż pozostałe zakłady bukmacherskie online. STS, Fortuna czy Betclic? Który bukmacher legalnie działający jest w Polsce najlepszy?
Back to top button