Punkty naziemne bukmacherów. Godziny otwarcia w weekend majowy

W długi weekend majowy trudno będzie znaleźć otwarty sklep, ale jak jest z punktami naziemnymi bukmacherów? Fortuna poinformowała swoich graczy, w jakich godzinach będą mogli obstawiać zakłady w dniach 1,2 oraz 3 maja.

Punkty naziemne bukmacherów. Godziny otwarcia w weekend majowy
Punkty naziemne bukmacherów. Godziny otwarcia w weekend majowy

Majówka u bukmacherów

Zakłady Bukmacherskie nie powinny w tę majówkę narzekać na małą ilość pracy. Czeka nas bowiem wiele ważnych wydarzeń sportowych, które rozgrywane będą w dni ustawowo wolne w naszym kraju. Firma forBET przygotowała Majówkowy Ranking na najbliższe dni, w którym można zdobyć nawet 7000 PLN. Wkrótce można spodziewać się ogłoszenia kolejnych akcji promocyjnych z okazji długiego weekendu. Oczywiście, o wszystkich z nich będziemy was informować na bieżąco.

Godziny otwarcia bukmacherów Maj 2019

1 oraz 3 maja sklepy oraz galerie handlowe będą nieczynne, ale nie dotyczy to punktów stacjonarnych firm bukmacherskich, które nie podlegają ustawie o zakazie handlu. Godziny otwarcia bukmacherów mogą nieco się od siebie różnić w zależności od miast, chyba że firma odgórnie zarządzi, iż jest inaczej.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

W majowe dni wolne od pracy punkty będą czynne jak w niedziele lub nieco krócej. Marka Fortuna właśnie podała informację na temat tego, od kiedy i do kiedy jej klienci będą mogli korzystać z usług bukmacherskich w konkretne dni majówki 2018.

Fortuna punkty stacjonarne
Fortuna punkty stacjonarne

Fortuna punkty stacjonarne Maj 2019:

  • 01.05.2018 (wtorek) 9:30 – 16:00
  • 02.05.2018 (środa) 9:30 – 18:30
  • 03.05.2018 (czwartek) 9:30 – 16:00

Jeżeli jesteście zainteresowani obstawianiem w konkretnym punkcie danej firmy, warto udać się do niego w normalny dzień i dowiedzieć się od pracownika oddziału, jak wygląda kwestia godzin otwarcia podczas majówki 2018.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image