PZBuk. Wystartował nowy legalny bukmacher!

Branża bukmacherska w Polsce pozyskała nowego gracza na rynku. W dniu 12 października 2018 wystartowała strona nowych legalnych zakładów bukmacherskich o nazwie PZBuk!

PZBuk. Wystartował nowy legalny bukmacher!
PZBuk. Wystartował nowy legalny bukmacher!

PZbuk legalny bukmacher online

Skrót PZBuk pochodzi od pełnej nazwy portalu, która brzmi Polskie Zakłady Bukmacherskie. Zgodnie z tym, co już wcześniej pisaliśmy, jest to marka należąca do Cherry Online Polska.

Na ten moment oferta nowego legalnego bukmachera nie wygląda zbyt pokaźnie. Gracze mogą korzystać jedynie z tradycyjnych zakładów na wydarzenia sportowe oraz działu Live.

Z tego co już widać to kursy są przyzwoite, promocje na średnim poziomie a oferta zakładów na żywo nie tak dobra jak u bukmachera Etoto, który w rankingu bukmacherów jest dzisiaj na 1 miejscu.

darmowy bonus etoto
Freebet u legalnego bukmachera Etoto

Firma PZbuk zapowiada, że wkrótce uruchomi program afiliacyjny, ale szczegóły na ten temat nie są jeszcze znane. Niestety, nie ma także informacji o tym, czy w najbliższym czasie pojawi się dział Wirtualne Sporty bądź bonusy reload za kolejne wpłaty.

PZBuk program lojalnościowy

Ciekawą opcją w nowym bukmacherze jest program lojalnościowy PZBuk, w którym gracze zdobywają punkty za swoją aktywność, a następnie mogą je wymieniać na bonusy. Szczegóły tej oferty wyglądają następująco:

– Rejestracja konta: 600 punktów – każdy nowo zarejestrowany Gracz otrzymuje na start 600 punktów

– Codzienne logowanie: 25 punktów – punkty lojalnościowe przyznawane są tylko za pierwsze logowanie w danym dniu.

– Zatwierdzone dokumenty. Każdy poprawny i zatwierdzony przez Dział Wsparcia dokument to 1000 punktów.

– Wpłata: Gracz otrzymuje punkty, gdy dokona wpłaty środków pieniężnych na konto w wysokości co najmniej 50 PLN. Za każde wpłacone 50 PLN Gracz otrzymuje 50 punktów.

pzbuk Zakłady Na Żywo
PZbuk Zakłady Na Żywo

PZBuk bonus powitalny 2020

Na początek swojej działalności nowy legalny bukmacher o nazwie PZBuk przygotował dla graczy bonus powitalny w formie zakładu za darmo w wysokości 50 PLN. Co trzeba zrobić, by go odebrać? Sprawa jest bardzo prosta i nie powinien mieć z nią problemu nawet początkujący typer.

Oferta powitalna bukmachera PZBuk dostępna jest dla każdego, kto jeszcze nie posiada konta w portalu firmy. Aby ją odebrać należy:

  • Zagrać za minimum 50 PLN po kursie 2,00 lub wyższym
  • Wylogować się z profilu i zalogować się ponownie
  • Gotowe!

Co najważniejsze, wygrane z darmowego bonusu nie podlegają warunkom obrotu! Oznacza to, iż można wszystkie wygrane automatycznie przeznaczyć na dowolny cel, między innymi, dalszą grę bądź osobiste wydatki.

pzbuk bonus powitalny
pzbuk bonus powitalny

PZBuk kod bonusowy

Podczas dokonywania rejestracji w PZBuk wymagane są nasze podstawowe dane. Niestety, nie ma możliwości założenia konta tymczasowego, czyli bez weryfikacji. Jeżeli zatem chcecie założyć konto u tego bukmachera, musicie przygotować sobie numer PESEL oraz dowód tożsamości.

Przy rejestracji w PZBuk możliwe jest podanie kodu bonusowego. Na ten moment żaden nie jest aktywny, ale obiecujemy, że poinformujemy, gdy tylko się to zmieni.

Aplikacja mobilna PZbuk i strona WWW

PZBuk nie oferuje swoim graczom aplikacji mobilnej, a przynajmniej nie jest ona dostępna w tym momencie. Sama strona bukmachera wygląda na intuicyjną i prostą w obsłudze. Niestety, nie ma w niej na ten moment zbyt wielu funkcji. Nowemu graczowi w branży możemy to jednak wybaczyć, chociaż trzeba przyznać, że po marce związanej z ComeOn można było spodziewać się czegoś „Wow!”.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button