Legalne podmioty do typowania meczów w internecie?

Legalne podmioty do typowania meczów w internecie, to zestawienie, dzięki któremu można dowiedzieć się, gdzie najlepiej grać. Które strony cieszą się największym „wzięciem” wśród graczy i dlaczego?

Ranking bukmacherów 2021. Gdzie najlepiej obstawiać?
Legalne podmioty do typowania meczów w internecie?

Jaki podmiot wybrać do typowania meczów?

Wybór bukmachera nie zawsze jest łatwy, dlatego ranking bukmacherów to coś, czego poszukuje tak wiele osób. Z racji tego, że właśnie w tym roku będziemy mieli Mundial, możemy być przekonani, że zakłady sportowe cieszyć się będą znacznie większym powodzeniem, niż zazwyczaj.

Czy można dzięki jednemu zestawieniu znaleźć odpowiedź na pytanie, gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie? Coraz więcej osób ma wątpliwości, dlatego zdecydowaliśmy się na przygotowanie materiału, który powinien pomóc o osobom początkującym, i tym, którzy są już w bukmacherce nie od dziś, ale czują, że pora na zmiany i „wyprowadzkę” z punktów stacjonarnych.

Betfan kod promocyjny
Nowy bonus za darmo w Betfan z kodem promocyjnym

Jest spora szansa na to, że pojawią się w Polsce nowi bukmacherzy w roku 2022. Za wcześnie na to, by wyrokować, ilu ich będzie, ale niewykluczone, że już w pierwszym półroczu przekroczona zostanie liczba 20 podmiotów z licencją Ministerstwa Finansów.

Na co przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę, wybierając dla siebie bukmachera? Wiadomo, że nie dla wszystkich najlepsze typowanie jest dokładnie tym samym, ale o pewnych kryteriach nie można zapominać bez względu na wszystko.

Dobry bukmacher w roku 2022:

 • powinien mieć w ofercie wiele zakładów na wydarzenia sportowe
 • musi oferować nie tylko typowanie zwykłych dyscyplin, ale również e-sportu czy wirtualnych sportów
 • dobrze, gdy posiada zakłady na symulowane gry karciane
 • jego bonus na start to, między innymi, premia bez wpłaty
 • powinien przygotowywać regularnie promocje dla obecnych klientów
 • aplikacja mobilna to podstawa w dzisiejszych czasach!
 • kursy muszą być możliwie jak najwyższe
 • przydaje się typowanie bez podatku, ale nie jest to „must have” dla każdego.

Legalne podmioty do typowania. Czy to ma w ogóle sens?

Na pewno nie będzie w tym roku brakować stron, gdzie znajdować się będzie ranking bukmacherów 2022. Pytanie jest takie, czy w ogóle warto zwracać uwagę na zestawienia tego typu, a jeśli tak, to dlaczego. Pamiętajmy, że to, iż coś jest dostępne w sieci, jeszcze nie oznacza, że musimy z tego korzystać. Szczególniej jeśli doskonale wiemy, czego chcemy, a jakie funkcje są dla nas całkowicie zbędne.

Jeżeli jesteśmy osobami początkującymi, na pewno możemy zasugerować się tym, co jest napisane w danym rankingu. Mimo wszystko nie powinniśmy „na ślepo” wierzyć autorom i zawsze we własnym zakresie dobrze jest sprawdzać, co dokładnie dana strona oferuje, a czego nie. Na uwadze trzeba mieć to, że nie dla każdego wadą jest to samo i identycznie jest z zaletami.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce 2021
Najlepsi bukmacherzy w Polsce 2022

Szukając odpowiedzi na pytanie, gdzie najlepiej obstawiać mecze najpierw powinniśmy samemu podjąć decyzję, co ma dla nas największe znaczenie w graniu u bukmachera, a co niekoniecznie. Lubimy grać w coś takiego jak STS Betgames? W takim razie strony bez symulowanych gier karcianych nie będą dla nas. Celujemy w wysokie wygrane z dużych kuponów AKO? Przyda nam się bez dwóch zdań typowanie bez podatku.

Na co gracze zwracają uwagę przy wybieraniu bukmachera?

 • Bonus powitalny
 • Promocje dla obecnych graczy
 • Zakłady na żywo z możliwością oglądania meczów
 • Wygląd strony
 • Dostępność aplikacji na telefon
 • Legalne karty online

Najlepsze oferty na start 2022

Jak widać to doskonale, nic na pierwszym miejscu preferencji graczy się nie zmienia. Nadal to najlepszy bonus powitalny jest wyznacznikiem tego, czy dana strona jest godna uwagi, czy już niekoniecznie. Na szczęście, polscy bukmacherzy nie są już pod tym względem do tyłu w porównaniu z zagraniczną konkurencją.

Jeżeli zależy nam na tym, by odebrać bonus bez depozytu, prawdopodobnie nasz wybór padnie na stronę www.STS.pl lub www.eFortuna.pl. To dwie bardzo znane marki, a dodatkowo mają dla nowych graczy premie bez konieczności wpłacania pieniędzy.

Uwaga! Bonusy powitalne bez depozytu często można odebrać tylko i wyłącznie z kodem promocyjnym. Pamiętajmy również o tym, by każdą promocję prześwietlić pod kątem warunków obrotu – często te „najlepsze”, czyli najwyższe premie, okazują się być najmniej atrakcyjne „od środka”.

Patrząc na zestawienie legalnych firm do typowania meczów nie zapominajmy zwracać uwagi na to, co jest potrzebne do odebrania konkretnego bonusu i potem sprawdzajmy dokładnie, jak inni klienci danego bukmachera oceniają promocje powitalne. Jeden nieprzychylny komentarz nie musi jeszcze o niczym świadczyć, ale już sporo złych opinii nie może być przypadkiem.

Jak założyć konto z bonusem bez depozytu w STS? ZOBACZ WIDEO:


Typowanie bez podatku a kursy bukmacherskie

Nie brakuje w polskiej sieci stron, które pozwalają na legalne obstawianie bez podatku. Dzięki tego typu akcjom specjalnym można zyskiwać na kuponach 14% wygranych więcej, niż normalnie, a więc wszystko wygląda tak, jak u bukmacherów zagranicznych. Nie zapominajmy jednak, że samo zdobywanie zysków z bonusem to jeszcze nie wszystko – kursy bukmacherskie w roku 2022 nadal są ważne!

Nawet najlepsza promocja bez podatku nie będzie miała sensu, jeśli bukmacher w ofercie będzie zawierał mało atrakcyjne kursy. Przy graniu jednego czy dwóch meczów niewielkie różnice nie mają większego znaczenia, ale już inaczej sytuacja wygląda przy dłuższych „taśmach”. Zawsze powinniśmy upewniać się, czy nasz buk aby na pewno daje nam zarobić znacznie więcej, niż konkurencja.

Oczywiście, ostateczny wybór i tak jest tylko nasz. Nawet jeśli nie trafimy najlepiej od razu, nie powinniśmy się poddawać, a tym bardziej nie przyznawać się do błędu. Pamiętajmy, że można wyjść cało z każdej sytuacji.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 7

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button