Real czy Liverpool? Kurs 150.0 w Etoto!

Wtorkowy hit Ligi Mistrzów Liverpool – Real Madryt można zagrać u bukmachera Etoto z kursem 150.0 i to bez względu na to, na jaką drużynę stawiamy!

Real czy Liverpool? Kurs 150.0 w Etoto!
Real czy Liverpool? Kurs 150.0 w Etoto!

MEGA Kurs na Liverpool – Real w Etoto

Oferta specjalna skierowana jest do osób, które nie są zarejestrowane na stronie internetowej www.Etoto.pl i zdecydują się założyć tutaj konto między 20 lutego a początkiem spotkania promocyjnego, w którym Liverpool podejmie u siebie Real Madryt.

Jak skorzystać i wykorzystać kurs 150.0 na mecz Liverpool – Real? Oto wszystkie kroki, jakie należy wykonać w tej promocji:

  1. Wejście na www.Etoto.pl
  2. Utworzenie konta z limitowanym kodem promocyjnymBETONLINE
  3. Dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości min. 100 PLN – odebranie natychmiastowego bonusu 200%!
  4. Możliwość postawienia na zwycięstwo Realu lub Liverpoolu po kursie 150.0
Kurs 150.0 na Liverpool - Real
Kurs 150.0 na Liverpool – Real

Postawione 1 PLN daje aż 150 PLN wygranej!

Zakład promocyjny nie jest opodatkowany, dzięki czemu pełna wygrana trafia na konto – gracz stawia 1 PLN, a do zdobycia ma 150 PLN. Środki trafiają na konto w formie gotówki, dzięki czemu nie jest też wymagany żaden obrót. Jedna osoba postawić może maksymalnie jeden kupon objęty promocją.

W akcji z promocyjnym kursem zagrać można tylko typy na Liverpool – Real Madryt. Oferta dostępna jest w zakładce „Mega Kurs” i nie można znaleźć jej tam, gdzie normalne zakłady na wtorkowy hit Ligi Mistrzów.

Najważniejsze fakty do zapamiętania:

  • Tylko konta założone po 19.02.23 g. 23.59
  • Obowiązujący kod promocyjny: BETONLINE
  • Rejestracja na stronie www.Etoto.pl
  • Zakład z kursem 150.0 postawić można tylko na Liverpool lub Real Madryt
  • Wygrana jest gotówką – nie jest wymagany obrót!

Jeżeli jeszcze ktoś nie ma konta w Etoto, właśnie teraz nadarza się okazja ku temu, by to zmienić. To legalny bukmacher, który regularnie dla swoich klientów przygotowuje promocje bonusowe.

Masz już konto w Etoto? Przypominamy, że cały czas Fortuna kod promocyjny jest do wykorzystania, a do odebrania u tego bukmachera jest 20 PLN bez depozytu. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowano także inne bonusy:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Aktualne kursy na pojedynek Liverpoolu z Realem Madryt wskazują na to, że czeka nas zacięta rywalizacja, w której raczej żadna ze stron nie będzie od początku dominować nad rywalem. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 21.00 w ten wtorek, czyli 21 lutego.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 51

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button