STS daje 30 PLN na obstawianie co tydzień! Promocja dla starych klientów

Bukmacher STS nagradza najbardziej aktywnych graczy. Do zdobycia jest u niego aż 30 PLN co tydzień. Jakie warunki trzeba spełnić, by odebrać pieniądze na obstawianie?

STS daje 30 PLN na obstawianie co tydzień! Promocja dla starych klientów
STS daje 30 PLN na obstawianie co tydzień! Promocja dla starych klientów

Bonus od bukmachera STS

Przygotowana przez STS promocja dla starych graczy to ukłon w kierunku tych, którzy regularnie obstawiają mecze. Dzięki niej do zdobycia jest co tydzień aż 30 PLN na grę.

Jeżeli chcemy wziąć udział w tej promocji, naszym zadaniem jest przede wszystkim założenie darmowego konta typerskiego. Rejestracja dostępna jest na www.STS.pl – wszystko sprowadza się do kliknięcia jednego przycisku i wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Przypominamy, że nowi gracze mogą odebrać w STS aż 29 PLN bez depozytu, a do tego do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Aktualny kod promocyjny 2020 w STS to BETONLINE.

Jak dostać w STS aż 30 PLN co tydzień?

Oferta dla nowo zarejestrowanych klientów to prezent dla osób zakładających konto w STS. Opisywana dzisiaj promocja to z kolei coś, co przygotowano z myślą o osobach aktywnie obstawiających mecze w każdym tygodniu.

Jeżeli grasz swoje typy bukmacherskie co tydzień za co najmniej 200 PLN, STS przekaże ci na konto bonusowe 30 PLN premii! I tak aż do odwołania promocji!

Uwaga! W tym przypadku liczą się jedynie zakłady postawione po kursie ogólnym co najmniej 1.85. Kupony o innych parametrach nie będą w ogóle brane pod uwagę.

Darmowa kasa na obstawianie!

Obstawianie kwalifikacyjne nie może odbywać się z salda bonusowego. Liczy się jedynie gotówka wpłacona przez gracza. To bardzo ważne – warto mieć to na uwadze!

Posiadając konto na www.STS.pl można nie tylko obstawiać wydarzenia sportowe. Bukmacher ma dla graczy legalny poker, a także mnóstwo promocji, o których piszemy na łamach naszej strony.

Nie zapominajmy również o fakcie, że dostępne są w STS mecze za darmo dla każdego klienta!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image