Legalny bukmacher STS przygotował dla swoich klientów wyjątkową usługę. Od teraz można uzyskać pomoc od konsultantów 24 godziny na dobę i to 7 dni w tygodniu!

STS Pomoc Online teraz 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu!
STS Pomoc Online teraz 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu!

STS kontakt 24/7

W ramach Biura Obsługi Klienta możemy dowiedzieć się więcej na temat bonusów, sprawdzić informacje na temat obrotu premii czy aktualnego statusu zleceń naszych przelewów.

Zapotrzebowanie na konsultantów bukmachera okazało się na tyle duże, że STS zdecydował się na przygotowanie pomocy online dostępnej 24/7. Oznacza to, iż obecnie można uzyskać pomoc o każdej porze dnia i nocy – w weekend, a także poza nim!

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pracownicy STS rozmawiają w czterech językach obcych. Dogadzacie się z nimi nie tylko po polsku, ale również angielsku, niemiecku, rosyjsku i ukraińsku.

Bukmacher STS. Jak się skontaktować?

Co zrobić, by uruchomić STS kontakt? Wystarczy przejść na oficjalną stronę bukmachera i uruchomić chat online. Jeżeli uruchomisz rozmowę przed zalogowaniem się na konto, będziesz musiał podać imię oraz e-mail kontaktowy.

W przypadku bonusu powitalnego dla czytelników BlogBukmacherski.pl nie powinno być żadnych pytań! STS z kodem promocyjnymBETONLINE” daje każdemu z was 29 PLN bez depozytu w ramach pierwszej premii, a później do 1000 PLN za wpłatę pieniędzy na obstawianie!

Nie masz jeszcze konta w STS? Założysz je w bardzo szybkim tempie, a to wszystko dlatego, iż nie jest wymagana żadna weryfikacja danych. Oznacza to, iż nie musisz od razu szukać dowodu osobistego, by go zeskanować i przesłać bukmacherowi!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu