STS Pomoc Online. 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu!

Legalny bukmacher STS ma dla swoich klientów przygotowaną wyjątkową w skali kraju usługę. Każdy typer, w razie potrzeby, może liczyć na pomoc konsultantów 24 godziny na dobę i to 7 dni w tygodniu!

STS Pomoc Online teraz 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu!
STS Pomoc Online teraz 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu!

STS kontakt 24/7

W ramach Biura Obsługi Klienta możemy dowiedzieć się więcej na temat bonusów, sprawdzić informacje na temat obrotu premii czy aktualnego statusu zleceń naszych przelewów.

Zapotrzebowanie na konsultantów bukmachera okazało się na tyle duże, że STS zdecydował się na przygotowanie pomocy online dostępnej 24/7. Oznacza to, iż obecnie można uzyskać pomoc o każdej porze dnia i nocy – w weekend, a także poza nim!

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pracownicy STS rozmawiają w czterech językach obcych. Dogadzacie się z nimi nie tylko po polsku, ale również angielsku, niemiecku, rosyjsku i ukraińsku.

Bukmacher STS. Jak się skontaktować?

Co zrobić, by uruchomić STS kontakt? Wystarczy przejść na oficjalną stronę bukmachera i uruchomić chat online. Jeżeli uruchomisz rozmowę przed zalogowaniem się na konto, będziesz musiał podać imię oraz e-mail kontaktowy.

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

W przypadku bonusu powitalnego dla czytelników BlogBukmacherski.pl nie powinno być żadnych pytań! STS z kodem promocyjnymBETONLINE” daje każdemu 29 PLN bez depozytu w ramach pierwszej premii, a później do 1200 PLN za wpłatę pieniędzy na obstawianie!

Uwaga! Przy rejestracji konta bukmacherskiego nie jest wymagana żadna weryfikacja danych. Oznacza to, iż nie trzeba od razu szukać dowodu osobistego, by go zeskanować i przesłać bukmacherowi!

sts czat z konsultantem
sts czat z konsultantem

STS Biuro Obsługi Klienta opinie

Jakie na temat pomocy STS są opinie graczy? Przejrzeliśmy internet w poszukiwaniu komentarzy, bo przecież to właśnie dla typerów stworzone są Biura Obsługi Klientów i to głównie oni mają być zadowoleni z ich funkcjonowania.

Trzeba przyznać, że support STS cieszy się raczej pozytywną opinią wśród graczy. Nie uważamy jednak, iż w sieci nie znajdziecie też negatywnych komentarzy na ten temat. Mimo wszystko, trzeba pamiętać o tym, że świat skonstruowany jest tak, że wszystkim dogodzić się po prostu nie da.

“Zawsze rozwiążą mój problem i to w kilka chwil. Fajnie, że działają też na telefonie, bo właśnie mobilnie najczęściej obstawiam”

“Miałem problem z wypłatą pieniędzy. Najpierw się wkurzyłem, ale okazało się, że całą sprawę dało się załatwić w kilka chwil i to bez zbędnych nerwów!”

“Jak przystało na najbardziej znanego bukmachera w Polsce, STS i jego pomoc to obsługa na najwyższym poziomie. Nie ma się do czego przyczepić.”

STS numer telefonu. Kontakt dla graczy

Cały czas jest sporo grono osób, które lubią sprawy załatwiać tradycyjnie, telefonicznie. Niestety, numer telefonu STS dostać jest bardzo trudno, a wręcz jest to niemożliwe. Bukmacher nie preferuje tej formy kontaktu. Trudno do końca stwierdzić, dlaczego.

Możecie być pewni, że gdy tylko coś w tej kwestii się zmieni, na pewno damy wam znać. Póki co, trzeba cieszyć się, iż na stronie STS jest dostępna pomoc 24 godziny na dobę – to dobra alternatywa dla rozmów przez telefon!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close