Obstawianie meczów w telefonie to obecnie najwygodniejsza forma gry u bukmachera. Aplikacja mobilna STS to z kolei jeden z lepszych programów, jaki oferowany jest przez legalną markę dla graczy w naszym kraju!

STS aplikacja mobilna. Obstawianie w telefonie!
STS aplikacja mobilna. Obstawianie w telefonie!

STS na telefon

Aby obstawiać mecze u legalnego bukmachera STS, możemy zdecydować się na jedną z trzech form gry. Mowa tu przede wszystkim o grze w punktach stacjonarnych, na stronie internetowej bądź za pośrednictwem apki stworzonej na smartfony.

W obecnym czasie to właśnie przede wszystkim aplikacje wiodą prym wśród najbardziej aktywnych typerów online. Trudno się temu dziwić, bo przecież dzięki grze przez telefon możemy postawić na swojego faworyta w dowolny momencie dnia i to wszędzie tam, gdzie tylko mamy chociażby minimalny zasięg!

sts kod promocyjny
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy aplikacja mobilna STS jest godna uwagi? Dlaczego przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych na polskim rynku i co takiego można dokładnie w niej znaleźć? Warto poznać szczegóły, zanim jeszcze rozpocznie się obstawianie. W końcu komfort i wygoda to bardzo ważna część gry u bukmachera.

Darmowe mecze na telefon

Każdy, kto posiada konto u bukmachera STS, może oglądać darmowe mecze STS TV. Jest to niezwykle popularna usługa i – co bardzo ważne – świetnie sprawdza się nie tylko w tradycyjnym portalu, ale również w programie na smartfony.

STS w swojej ofercie posiada, między innymi, transmisje z Serie A, hiszpańskiej LaLiga czy francuskiej Ligue 1. Ta ostatnia nie jest transmitowana w Polsce w żadnej rodzimej telewizji!

Nie trzeba się specjalnie natrudzić, by oglądać streamy mobilne w STS. Wystarczy zalogować się na konto, uruchomić dział z Zakładami Live i wybrać spotkanie, jakie nas interesuje. Co bardzo ważne, nie tyczy się to tylko piłki nożnej, ale także tenisa, siatkówki czy innych mniej lub bardziej popularnych sportów.

Czat bukmacherski

Osoby, które posiadają w swoim urządzeniu mobilnym aplikację od STS, mogą korzystać zupełnie za darmo z możliwości rozmowy z innymi użytkownikami bukmachera. Czat bukmacherski jest dostępny w bardzo wygodnej, przejrzystej formie i pozwala nie tylko na prowadzenie dyskusji, ale również na dzielenie się kuponami.

Szybka wypłata STS

Bukmacher oferuje swoim graczom tak zwaną usługę STSpay, dzięki której można otrzymać wygrane pieniądze na konto bankowe nawet w ciągu niecałego kwadransa. To rzadkość, by tego typu opcja działała tak, jak powinna, ale w przypadku STS naprawdę pod tym względem nie ma na co narzekać.

sts aplikacja na telefon
sts aplikacja na telefon

Jeżeli zainstalujesz w swoim smartfonie aplikację mobilną STS, będziesz mógł zarówno zlecać ekspresowe wypłaty, jak i dokonywać depozytu na konto. W przypadku tego drugiego można też liczyć na dodatkowe bonusy, jakie przyznawane są specjalnie dla typerów korzystających z przenośnej wersji buka.

Powiadomienia, cash-out i… odcisk palca

O wszystkich funkcjach dostępnych w STS (Czytałeś już STS opinie?)na telefon można by było pisać naprawdę długo, ale nie wydaje się, by miało to większy sens. W końcu sprawdzenie funkcjonalności w praktyce wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

Mimo to, warto wspomnieć jeszcze o kilku istotnych faktach, jakie dotyczą programu mobilnego STS. Oto te najważniejsze:

  • Cash-Out – możemy wypłacać wygrane jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich meczów z kuponu.
  • Logowanie za pomocą odcisków palców – nasze konto jest dobrze zabezpieczone i tym samym nie musimy się martwić o to, że wpadnie w niepowołane ręce.
  • Powiadomienia – o wszystkich interesujących nas meczach czy kuponach otrzymujemy stosowne informacje (bez względu na to, co robimy), a więc zawsze jesteśmy na bieżąco!

Jak pobrać aplikację STS?

Aplikacja mobilna STS jest dostępna na systemy Android oraz iOS. W przypadku tego drugiego wystarczy wejść do AppStore’a, wyszukać program i go zainstalować. Wszystko odbywa się tak, jak gdyby naszym zadaniem było pobranie gry czy programu do sprawdzania pogody.

sts obstawianie w telefonie
sts obstawianie w telefonie

Nieco bardziej skomplikowanie robi się w przypadku wersji na Androida. Tutaj wymagane jest ręczne pobranie pliku instalacyjnego, a następnie „przecucenie” go na telefon i wykorzystanie. Cały proces nie zajmuje jednak więcej niż minuty czy dwóch!

Bonus powitalny STS. Kod promocyjny!

Jeżeli chcesz obstawiać mecze w STS nie tylko w punktach, na stronie WWW, ale także w aplikacji mobilnej – musisz posiadać konto bukmacherskie!

Bonus powitalny STS to specjalny prezent, na jaki obecnie mogą liczyć nowo zarejestrowani typerzy. Wystarczy podać STS kod promocyjny „BETONLINE„, by już na dobry początek zgarnąć 27 PLN bez depozytu, a po pierwszej wpłacie – nawet 1000 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5.0
01

bonusy bez depozytu