Premier League: Watford – Everton (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Watfordu podejmą zawodników Everton. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Atalanta - Salernitana. Typy bukmacherskie
Premier League: Watford – Everton. Typy bukmacherskie

Premier League: Watford – Everton. Typy bukmacherskie

Watford żegna się w tym sezonie z Premier League. Obecnie po trzydziestu pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dwadzieścia dwa punkty. Lokują się na dziewiętnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Crystal Palace. Gospodarze zgodnie z planem wygrali to spotkanie 1:0 po trafieniu Wilfrieda Zahy, co przypieczętowało spatem Watfordu.

Everton nie jest pewny utrzymania, ale ostatnio grają lepiej. Aktualnie zajmują szesnaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po trzydziestu czterech rozegranych meczach trzydzieści pięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z piłkarzami Leicester. Po raz drugi z rzędu odnieśli zwycięstwo. Wygrana na rudnym terenie znacznie przybliżyła ich do utrzymania się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Gospodarze tak naprawdę od dłuższego czasu są pogodzeni z degradacją. Przegrali sześć ostatnich meczów. Z kolei The Toffees mają szanse na utrzymanie. W ostatnich meczach wyglądali lepiej, a mecz z Watfordem jest idealny, by dopisać kolejne punkty.

MeczTypKursBukmacher
Watford – Everton21,70Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button