Szymon Marciniak będzie sędziował finał Ligi Mistrzów

UEFA ogłosiła, że ​​Szymon Marciniak będzie sędziował zbliżający się finał Ligi Mistrzów, w którym Manchester City i Inter Mediolan zmierzą się ze sobą 10 czerwca w Stambule.

Szymon Marciniak będzie sędziował finał Ligi Mistrzów
Szymon Marciniak będzie sędziował finał Ligi Mistrzów

Szymon Marciniak. Problemy polskiego arbitra

42-letni arbiter z Polski znalazł się w centrum gorącej debaty po wzięciu udziału w konferencji zorganizowanej przez Sławomira Mentzena, uważanego za skrajnie prawicowego lidera Konfederacji. Stowarzyszenie „Nigdy więcej”, które działa na rzecz walki z dyskryminacją, wysłało list do UEFA w sprawie zaangażowania Marciniaka w konferencję.

W finale Ligi Mistrzów UEFA 2023 Marciniak będzie sędziował, co potwierdziła UEFA po zapoznaniu się z otrzymanymi informacjami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Finał Ligi Mistrzów w bieżącym roku zaplanowano na 10 czerwca. Mecz odbędzie się na Stadionie Olimpijskim im. Ataturka w Stambule. Warto zauważyć, że w 2003 roku na tym stadionie odbył się jeden z najbardziej emocjonujących finałów w historii Ligi Mistrzów. W tym meczu AC Milan miał do przerwy 3:0 przewagę nad Liverpoolem. Nasi eksperci przygotują na ten mecz typy bukmacherskie.


Zobaczysz nasze typy na:

5 / 5. Ocen: 3

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button