Szymon Marciniak będzie sędziował finał Ligi Mistrzów
UEFA ogłosiła, że Szymon Marciniak będzie sędziował zbliżający się finał Ligi Mistrzów, w którym Manchester City i Inter Mediolan zmierzą się ze sobą 10 czerwca w Stambule.

Szymon Marciniak. Problemy polskiego arbitra
42-letni arbiter z Polski znalazł się w centrum gorącej debaty po wzięciu udziału w konferencji zorganizowanej przez Sławomira Mentzena, uważanego za skrajnie prawicowego lidera Konfederacji. Stowarzyszenie „Nigdy więcej”, które działa na rzecz walki z dyskryminacją, wysłało list do UEFA w sprawie zaangażowania Marciniaka w konferencję.
W finale Ligi Mistrzów UEFA 2023 Marciniak będzie sędziował, co potwierdziła UEFA po zapoznaniu się z otrzymanymi informacjami.
Legalny bukmacher | Oferta bonusów | Kod |
---|---|---|
🟠 STS.pl | 760 PLN w bonusach | BETONLINE |
🔴 Superbet.pl | 3754 PLN w bonusach | BETONLINE |
🟡 eFortuna.pl | 145 PLN w bonusach | BETONLINE |
🟢 Betfan.pl | 200% do 400 PLN | BETONLINE |
🔴 Betclic.pl | 50 PLN we freebetach | KODBET |
Finał Ligi Mistrzów w bieżącym roku zaplanowano na 10 czerwca. Mecz odbędzie się na Stadionie Olimpijskim im. Ataturka w Stambule. Warto zauważyć, że w 2003 roku na tym stadionie odbył się jeden z najbardziej emocjonujących finałów w historii Ligi Mistrzów. W tym meczu AC Milan miał do przerwy 3:0 przewagę nad Liverpoolem. Nasi eksperci przygotują na ten mecz typy bukmacherskie.