Spis buków Grudzień 2018

Ranking najlepszych bukmacherów to nie tylko informacje o najciekawszych promocjach w kalendarzach adwentowych. Gdzie w tym miesiącu czeka nas was ciekawą oferta kursowa, a także bonusy powitalne?

Promocje w grudniu nie tylko w tradycyjnych sklepach są korzystne. Bukmacherzy również na ostatni miesiąc w roku zazwyczaj przygotowują oferty, które warto wziąć pod uwagę. Chociaż spis spółek przygotowujemy dla was regularnie, zdecydowanie w tym grudniowym było nam najtrudniej wybrać liderów.

Mimo wszystko, postanowiliśmy wziąć pod uwagę nie tylko oferty, jakie pojawiły się w grudniu. Jeżeli u jakiegoś bukmachera cały czas trwa promocja, z której można korzystać już od jakiegoś czasu, także będziemy brali ją pod uwagę!

Pamiętajcie, że legalny bukmacher to wybór indywidualny. Ostatecznie to do was należy decyzja, gdzie założyć konto, a gdzie nie. Jeżeli macie już na oku jedną czy dwie firmy, być może właśnie nasze zestawienie da wam do myślenia! ;)

Bonusy powitalne to bez wątpienia jedna z rzeczy, na które przy zakładaniu konta zwracamy uwagę na samym początku. Gdzie w miesiącu grudniu jest z tym najkorzystniej? Wszystko zależy tak naprawdę od tego, na czym najbardziej wam zależy. Wolicie bonus bez depozytu w STS, a może bardziej zależy wam na jak największej premii przy pierwszej wpłacie?

etoto bukmacher legalny
etoto bukmacher legalny

Obecnie bardzo dobrze wygląda 20 PLN bez depozytu Etoto, które można odebrać w nowo powstałej aplikacji mobilnej. Jeżeli tego typu oferty są dla was najkorzystniejsze, powinniście zwrócić też uwagę na Totalbet bonus bez wpłaty. Dostępny jest on regularnie, a w przeciwieństwo do tego od Etoto, może być odebrany nawet w standardowej wersji portalu do obstawiania.

W przypadku premii za pierwszy depozyt, warto pomyśleć o Zakładzie Bez Ryzyka oraz specjalnym bonusie w Fortunie. Pamiętajcie, że można tam cały czas wykorzystać limitowany kod promocyjny na grudzień: „BETONLINE„.

Jak na pewno doskonale zdajecie sobie z tego sprawę, obstawianie meczów to nie tylko bonusy, ale także inwestowanie własnych środków. Aby te były pomnożone jak najlepiej, potrzebujemy nie tylko trafnych typów, ale również jak najlepszych kursów u bukmachera. Gdzie na ten moment wygląda to najkorzystniej?

https://blogbukmacherski.pl/zaklady-akumulowane-czy-warto/

Na łamach naszego portalu staramy się jak najczęściej pokazywania porównania kursowe na najważniejsze wydarzenia sportowe weekendu czy tygodnia. Trzeba przyznać, że w tego typu zestawieniach najkorzystniej wypadają przede wszystkim EtotoTotalbet, a także STS. Oczywiście, nie mowa tutaj o wszystkich możliwych sytuacjach, ale o naprawdę dużej większości.

Kalendarze adwentowe bukmacherów 2018

Jak grudzień, to święta, a skoro święta to… kalendarze adwentowe! Na dwunasty miesiąc w roku aż trzech legalnych bukmacherów zdecydowało się na wypuszczenie oferty z codziennymi promocjami.

totalbet bukmacher grudzień 2018
totalbet bukmacher grudzień 2018

Freebety, bonusy, doładowania wygranych – każdy z nas lubi być rozpieszczany przez bukmachera, dlatego nic dziwnego, że często pytacie się o to, gdzie można skorzystać z grudniowych promocji. Jeżeli przy zakładaniu bierzecie to pod uwagę, już teraz możemy wam napisać, gdzie skorzystacie ze specjalnych przedświątecznych ofert:

Pora wybrać bukmachera ze wszystkich, a raczej takiego, który spisuje się dobrze w więcej, niż tylko jednej czy dwóch kwestiach. Wybór łatwy nie był, ale ostatecznie postanowiliśmy wyróżnić cztery marki, jakie – według nas – mają w grudniu najkorzystniejsze oferty. Przy każdym z nich napisaliśmy krótkie uzasadnienie, które, mamy nadzieję, pomoże wam w dokonaniu decyzji!

UWAGA: Którzy najlepsi bukmacherzy oferuja specjalne premier?

(Kliknięcie w nazwę bukmachera automatycznie przekierowuje do formularza rejestracyjnego, gdzie można założyć darmowe konto do obstawiania!)

  1. Zakłady Bukmacherskie Etoto – kalendarz adwentowy z wieloma ofertami, dobre kursy i 20 PLN bez depozytu na start, a do tego premia za pierwsze dwie wpłaty!
  2. Zakłady Bukmacherskie Fortuna – kod promocyjny na grudzień „BETONLINE”, wiele ciekawych opcji, możliwość obstawiania Wirtualnych Sportów, promocje online, a także w punktach naziemnych
  3. Zakłady Bukmacherskie Totalbet – regularny bonus bez wpłaty za rejestrację, loteria z pokaźnymi nagrodami każdego dnia, bardzo dobre kursy, obsługa klienta na wysokim poziomie
  4. Zakłady Bukmacherskie Forbet – atrakcyjne kursy na mecze, trzy bonusy dla nowych graczy, regularne promocje przed świętami, transmisje meczów online!
fortuna bukmacher grudzień 2018

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button