TCS: Kto zgarnie trofeum? (Typ i Analiza)

Przed nami ostatni konkurs Turnieju czterech skoczni Bischofshofen. We wtorek o godzinie 16:30 odbędą się kwalifikacje, a w środę 16:45 konkurs główny.

TCS: Kto zgarnie trofeum?

TCS: Kto zgarnie trofeum?

Przed ostatnim konkursem liderem jest Kamil Stoch. Ma on na swoim koncie 809.9 pkt. Za nim znajdują się: Dawid Kubacki (794.7 pkt) i Halvor Egner Granerud (789.3 pkt). 

W tym sezonie zdecydowanie najlepszym skoczniem jest Granerud. Prowadzi w Pucharze Świata w bardzo dobrym dorobkiem punktowym. Turniej czterech skoczni nie idzie jednak po jego myśli. 

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Norweg może jednak mieć spore problemy z… koncentracją. Po ostatnim konkursie lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata narzekał, że Polacy mieli lepsze warunki i odgrażał się, że z łatwością wyprzedzi Stocha.

Po tej wypowiedzi przeprosił, ale było już za późno. Na Norwega wylał się hejt, podobno pogróżki dostaje nawet jego partnerka. Norweg ma małe doświadczenie, a bardzo dużą stratę do Stocha i uważam, że Kamil ma go w całej klasyfikacji turnieju z głowy. 

Dawid Kubacki jest w podobnej do Kamila formie. Wygrał konkurs w Ga-Pa, gdzie był zdecydowanie najlepszy, ale podobnie Stoch nie miał sobie równych w konkursie w Innsbrucku. 

Kamil Stoch ma nad Dawidem Kubackim przewagę ok. 15 pkt i wydaje mi się, że przy podobnej dyspozycji obu skoczków wystarczy ona, aby wygrać cały turniej.

MeczTypKursBukmacher
TCS: ZwycięzcaKamil Stoch1.30STS

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image