Gruzja – Czechy typy bukmacherskie, Kto wygra? 22.06.2024

Kto wygra mecz Gruzja – Czechy? To pytanie stawiają sobie kibice przed zbliżającym się starciem w drugiej kolejce fazy grupowej Euro 2024. Gruzja, debiutująca na tym turnieju, po energicznym, ale przegranym meczu z Turcją, zmierzy się z Czechami, którzy również doznali porażki w swoim pierwszym meczu z Portugalią. Obie drużyny będą walczyć o cenne trzy punkty, które mogą okazać się kluczowe dla ich szans na awans do fazy pucharowej. Sprawdź typy bukmacherskie na mecz Gruzja – Czechy!

Kto wygra mecz Gruzja – Czechy?

Gruzja, najniżej sklasyfikowana drużyna w rankingu FIFA na Euro 2024, rozpoczęła swoją kampanię od porażki 1:3 z Turcją, ale ich waleczność do samego końca meczu zasługuje na uznanie. Trener Willy Sagnol nie ma powodów do paniki, gdyż porażka ta przerwała serię trzech zwycięstw z rzędu. Gruzini muszą jednak podnieść swoją grę, aby skutecznie rywalizować z wyżej sklasyfikowanymi Czechami, którzy zajmują 34. miejsce w rankingu FIFA.

Czesi, biorący udział w swoich ósmych z rzędu mistrzostwach Europy, również doznali porażki w swoim pierwszym meczu, przegrywając 1:2 z Portugalią po golu w doliczonym czasie gry. Nowy trener Ivan Hašek będzie szukał natychmiastowej poprawy, mając na celu przedłużenie szans na awans do fazy pucharowej. Historycznie, Czesi mają tendencję do lepszych występów na turniejach, a wygrana w meczu z Gruzinami mogłaby zwiększyć ich szanse na sukces w dalszej części turnieju.

Fortuna bonus powitalny - kod promocyjny "BETONLINE"
Fortuna bonus powitalny – kod promocyjny „BETONLINE”

Typy bukmacherskie na mecz Gruzja – Czechy

Typ: Zwycięstwo Czech – Biorąc pod uwagę wyższe doświadczenie i lepsze wyniki na międzynarodowej scenie, Czechy są faworytem w tym starciu. Ich solidna forma w eliminacjach i lepsze umiejętności taktyczne mogą przełożyć się na zdobycie trzech punktów w meczu z Gruzją.

Typ: Poniżej 2,5 gola – W meczach Gruzji i Czech często pada mniej niż 2,5 gola. Czesi, mając na uwadze defensywne problemy Gruzinów, mogą kontrolować tempo gry i dążyć do zabezpieczenia wyniku, co sprawia, że typ na mniej niż 2,5 gola jest warty rozważenia.

Gruzja – Czechy: Kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Gruzja – Czechy:

BukmacherWygra GruzjaRemisWygra Czechy
STS4.703.701.80
Fortuna4.803.751.77
Betclic4.803.801.77
Betfan4.603.651.79
Etoto4.703.701.74
Superbet4.753.801.75
Gruzja – Czechy: Kursy bukmacherskie

Mecz Gruzja – Czechy zapowiada się na emocjonujące starcie, w którym obie drużyny będą walczyć o przetrwanie w turnieju. Bukmacherzy oferują atrakcyjne kursy, a typy bukmacherskie wskazują na możliwe scenariusze tego spotkania. Czy debiutująca Gruzja sprawi niespodziankę, czy Czechy odniosą swoje pierwsze zwycięstwo na Euro 2024? Sprawdź typy bukmacherskie na mecz Gruzja – Czechy i obstaw swoje zakłady!

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button