Totalbet wystartował ze stroną internetową!

Legalny bukmacher Totalbet, który 22 marca 2018 roku otrzymał licencję na prowadzenie działalności internetowej, uruchomił swój oficjalny serwis online. Co wiemy o nim już teraz?

Totalbet wystartował ze stroną internetową!

Totalbet bukmacher online

Marka Totalbet należy do polskiego biznesmena Zbigniewa Benbenka, który jest właścicielem, między innymi, dziennika “Super Express”. Firma ma swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Jubilerskiej 10. O jej powstaniu była już mowa w ostatnich kilku miesiącach, natomiast dokładnie 22 marca Ministerstwo Finansów wydało dla TotalBet zgodę na przyjmowanie zakładów wzajemnych.

Niecały miesiąc trzeba było czekać na to, jak Totalbet uruchomi swoją oficjalną stronę internetową. Niestety, na razie niewiele możemy się z niej dowiedzieć poza tym, że w serwisie prawdopodobnie będzie dominowała kolorystyka zielona.

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

– Spółka TOTALbet należy do polskiej grupy kapitałowej i jako pierwsza od 2016 r. otrzymała zezwolenie na przyjmowanie zakładów bukmacherskich przez Internet – głosi komunikat wyświetlający się w portalu Totalbet.pl.

Szczegóły na temat oferty oraz planów na przyszłość firmy Totalbet nie zostały podane w portalu. Zainteresowani mogą jednak już teraz dodać do bazy adres poczty elektronicznej, na którą mają przychodzić wszelkie informacje dotyczące nowego polskiego bukmachera internetowego.

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

– Nadchodzi jakość, na którą czekałeś! Podaj adres e-mail, by otrzymać informację o starcie naszego serwisu i unikalnej ofercie powitalnej – czytamy.

Nieoficjalnie mówi się, że Totalbet zadebiutuje na polskim rynku internetowym pod koniec tego roku. Niewykluczone jednak, iż nastąpi to znacznie szybciej, niż początkowo planowano. O wszelkich szczegółach dotyczących tego bukmachera będziemy informować was na bieżąco!

Ekran główny oficjalnej strony Totalbet
Ekran główny oficjalnej strony Totalbet

TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close