Bukmacher TotalBet uzyskał w dniu dzisiejszym niezbędne pozwolenia na prowadzenie działalności w naszym kraju. To już prawie dziesiąta firma w naszym kraju, która otrzymała koncesję po ustawie hazardowej 2017! 

Konto tymczasowe Totalbet. Jak korzystać?
Legalny bukmacher Totalbet- Oferta bonusów na 2019 rok

Totalbet – legalne zakłady bukmacherskie

TotalBet, wbrew temu, co może się wydawać na pierwszy rzut oka, nie ma nic wspólnego z rumuńską firmą bukmacherską o tej samej nazwie. Nie będzie to więc druga firma z tego kraju, która będzie działała w Polsce. Jakiś czas temu zgodę od Ministerstwa Finansów uzyskał bowiem bukmacher SuperBet.

Nowy gracz bukmacherski na naszym rynku na razie nie zdradza szczegółowych planów na przyszłość. Wiadomo, że na chwilę obecną będzie posiadał zgodę jedynie na oferowanie zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych.

Kiedy TotalBet online?

Nie udało nam się uzyskać informacji, czy firma będzie w najbliższym czasie starała się również o odpowiednie dokumenty umożliwiające ofertę internetową, w tym Zakłady Na Żywo przez telefon czy komputer.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

TotalBet bukmacher oferta 2018
TotalBet bukmacher oferta 2018

Główna siedziba polskiego oddziału TotalBet mieści się przy ulicy Jubilerskiej w Warszawie. Spółka została zarejestrowana w KRS na początku ubiegłego roku. Wcześniej ta sama marka znana była pod nazwą Vitabet.

AKTUALIZACJA: Bukmacher Totalbet oficjalnie wystartował, jego opis znajduje się na naszej stronie – TotalBet recenzja


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.