Turniej na Betgames i Wirtualne Sporty. STS ma 15.000 PLN do rozdania!

Aż 15.000 PLN w puli nagród przygotował bukmacher STS na turniej na Betgames i Wirtualne Sporty. Rozgrywka rozpoczyna się 8 kwietnia i potrwa aż do 19. dnia tego miesiąca!

Turniej na Betgames i Wirtualne Sporty. STS ma 15.000 PLN do rozdania!
Turniej na Betgames i Wirtualne Sporty. STS ma 15.000 PLN do rozdania!

Wirtualne mecze czy legalne karty. Każdy gra w to, co chce!

W obecnej sytuacji trudno znaleźć u bukmacherów wiele ciekawych wydarzeń sportowych do obstawiania. Z ogromną pomocy przychodzą typerom przygotowane przez STS Wirtualne Sporty oraz legalne karty online, czyli Betgames. Oba te produkty są obecnie jednymi z najchętniej wykorzystywanych przez graczy.

Organizowany przez STS turniej na Betgames oraz wirtualne mecze to okazja do tego, by jeszcze aktywniej brać udział w nowoczesnych formach obstawiania. Tym bardziej, iż do zdobycia jest ekstra nawet 15.000 PLN!

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherski turniej STS. W puli 15.000 PLN, a nagrody aż dla stu osób!

Aż sto osób otrzyma nagroda w ramach bukmacherskiego turnieju STS. W ofercie brane będą pod uwagę kupony zagrane za co najmniej 5 złotych w dniach od 8 kwietnia do 19 kwietnia.

UWAGA! Przed przystąpieniem do promocji należī się do niej zapisać. Zrobić to można na stronie www.STS.pl, klikając jeden przycisk! Im szybciej zapiszemy się do akcji, tym wcześniej będą naliczane punkty za naszą aktywność.

Bardzo ważne jest to, że punkty do zgarnięcia są zarówno w przypadku wygranego, jak i przegranego kuponu. Pokazujemy już teraz, jak dokładnie wygląda sposób ich naliczania:

  • wygrany kupon – stawka x 0,88 x kurs
  • przegrany kupon: stawka x 0,88.

Obstawianie w STS przez internet? Bonus na start bez depozytu + dodatki 1220 PLN!

Jeżeli jeszcze ktoś nie posiada konta w STS, może założyć je na www.STS.pl i tym samym zapewnić sobie dostęp do kwietniowego turnieju. Przy rejestracji do odebrania są aż trzy premie ekstra, w tym jedna prezentowana jako STS bonus bez depozytu!

Nowi klienci na stronie www.STS.pl do odebrania mają 29 PLN bez wpłaty, jeśli przy rejestracji konta wpiszą przygotowany przez STS kod promocyjny. Wszystko sprowadza się do wpisania słowa “BETONLINE” w odpowiedniej rubryce.

STS turniej Betgames i Wirtualne Sporty
STS turniej Betgames i Wirtualne Sporty

Przy pierwszej wpłacie na konto typerskie STS można odebrać premię 100% od debiutanckiego przelewu. Maksymalnie do zdobycia jest w ten sposób nawet 1200 PLN – wszystko zależy od kwoty, jaką zdeponujemy. A to jeszcze nie wszystko: grając pierwszy kupon w Betgames, możemy liczyć na zwrot stawki w przypadku niepowodzenia. Bezpieczny zakład STS Betgames zakłada otrzymanie z powrotem nawet 20 złotych!

STS turniej. Gdzie sprawdzić ranking?

Turniej bukmachera STS dostępny jest dla wszystkich zapisanych. Aktualny ranking jest cały czas do wglądu uczestników, dzięki czemu każdy może w dowolnej chwili sprawdzić swoje postępy na tle innych. Klasyfikację znajdziemy na stronie www.STS.pl w zakładce poświęconej tej konkretnej promocji.

Przypominamy, iż rywalizacja trwa aż do 19 kwietnia – jest sporo czasu na to, by powalczyć z innymi, a nawet dogonić tych najlepszych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close