Typy na Puchar Polski. Freebet 50 PLN w Totolotku!

17 kwietnia i dzień później wyłonieni zostaną finaliści tegorocznego Pucharu Polski w piłce nożnej. Które zespoły uważane są przez bukmacherów za faworytów i jak można na półfinałowe spotkania otrzymać freebet w wysokości 50 PLN?

Typy na Puchar Polski. Freebet 50 PLN w Totolotku!

Totolotek freebet 50 PLN dla każdego!

W ramach oferty specjalnej przygotowanej przez markę Totolotek każda osoba zarejestrowana u tego bukmachera może otrzymać bonus w wysokości 25% wniesionej stawki w kuponie promocyjnym.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Regulamin promocji zakłada, że każdy z uczestników może otrzymać maksymalnie jedną premię pieniężną. Totolotek bierze pod uwagę tylko i wyłącznie kupony AKO z co najmniej czterema typami, z których jeden będzie dotyczył meczu Pucharu Polski z konkretnego dnia, czyli we wtorek Arka kontra Korona, a w środę – Legia kontra Górnik Zabrze.

Kupon musi zawierać typy o kursie wynoszącym przynajmniej 1,05. Osoby zarejestrowane na www.Totolotek.pl nie muszą w żaden sposób zapisywać się do tej promocji, co oznacza, że wszystkie dodatkowe środki przyznawane są automatycznie na konto gracza.

Promocja bukmacherska Totolotek na PP
Promocja bukmacherska Totolotek na PP

Typy na Puchar Polski 2018

Bukmacherzy uważają, że we wtorek Arka Gdynia ma nieco większe szanse na zwycięstwo. Co ciekawe, w kwestii awansu jest zupełnie inaczej, gdyż to Koronę Kielce uważa się za faworyta. I to dość wyraźnego, gdyż kurs na kielczan w finale to zaledwie 1,35, natomiast na graczy z Trójmiasta – ok. 3 złotych!

Patrząc na kursy przygotowane na rozgrywki Pucharu Polski, wszystko wskazuje na to, iż Legia Warszawa nie powinna mieć większych problemów z wyeliminowaniem z rozgrywek Górnika Zabrze. Kurs na zwycięstwo mistrzów kraju to 1,65, a na ich awans – 1,30. Jak nietrudno się domyślić, “Trójkolorowi” pozwalają zyskać znacznie więcej za każdą zagraną złotówkę, ale typowanie na nich wiąże się jednocześnie z dużo większym ryzykiem.

Wybrane punkty regulaminu “Bonus AKO% na Puchar Polski”:

 • Warunkiem uzyskania 25% freebetu od wniesionej stawki do 50 PLN jest spełnienie poniższych warunków.
 • Kupon min. 4 zdarzenia w dniu 17.04.2018 i/lub 18.04.2018
 • Min. 1 zdarzenie na kuponie dotyczące odpowiednio spotkania: Arka Gdynia – Korona Kielce na kuponie z dnia 17.04.2018, Legia Warszawa- Górnik Zabrze na kuponie z dnia 18.04.2018
 • Kurs zdarzenia na kuponie wyższy niż 1,05
 • Promocją objęte są wyłącznie zakłady proste (promocją nie dotyczy zakładów systemowych)
 • Z oferty promocyjnej AKO% Puchar Polski użytkownik może skorzystać tylko jeden raz dziennie chyba, że regulamin promocji stanowi inaczej.
 • Użytkownik otrzymuje bonus wyłącznie za pierwszy postawiony zakład objęty ofertą promocyjną AKO% Puchar Polski, chyba że oferta stanowi inaczej.
 • Minimalna kwota przyznanego bonusu w promocji AKO% Puchar Polski wynosi 1 PLN.
 • Bonusy w ramach promocji AKO% Puchar Polski przyznawane są automatycznie po spełnieniu warunków promocji.
 • Termin w jakim należy wykorzystać środki bonusowe wynosi 30 dni. Po tym terminie niewykorzystane środki bonusowe podlegają wyzerowaniu.
 • Szczegóły wraz z warunkami otrzymania i wysokości freebetu dostępne są pod kuponem na stronie zakładów bukmacherskich.
 • Zagrania za środki bonusowe nie uprawniają do udziału w innych promocjach, w tym otrzymania kolejnych bonusów.
 • Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min. 1,50.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do okresowego zerowania kwot bonusowych poniżej 1 zł, które nie mogą zostać spożytkowane na zakłady.
 • Uzyskane Bonusy mogą zostać spożytkowane wyłącznie na zagrania zakładów bukmacherskich Toto-Mix i nie podlegają wypłacie lub zamianie na inny bonus lub nagrodę rzeczową.

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close