Typy bukmacherskie na Grupę H. Jakie szanse Polski?

Za nami pierwsza kolejka spotkań w grupie H na mistrzostwach świata w Rosji. Kto według bukmacherów ma obecnie największe szanse na to, by awansować do 1/8 finału, a czyje notowania drastycznie spadły?

Typy bukmacherskie na Grupę H. Jakie szanse Polski?
Typy bukmacherskie na Grupę H. Jakie szanse Polski?

Grupa H – Typy bukmacherskie

Polska w pierwszym meczu przegrała z Senegalem, nie pozostawiając po sobie zbyt dobrego wrażenia. Mimo że Kolumbia, inny z faworytów naszej grupy, także nie zdobyła do tej pory żadnego punktu, bukmacherzy nadal uważają ją za lepszą drużynę od Biało-Czerwonych.

W drugiej kolejce piłkarze Adama Nawałki zagrają właśnie z Kolumbią i to z piłkarzami z Ameryki Południowej powalczą o zachowanie nadziei na awans. Najnowsze obliczenia pokazują, że nawet nie wygrywając najbliższego meczu, Polacy mają szanse wyjść z grupy, ale wśród kibiców nikt nawet nie chce myśleć o tego typu gdybaniu.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Polska vs. Kolumbia – Kto wygra mecz? 

Nie ma co ukrywać, że wśród bukmacherów to nie Polska, ale właśnie Kolumbia ma większe szanse na niedzielny sukces. Kurs na Orły Nawałki przekracza 3 złote, natomiast na ich rywali wynosi tylko nieco ponad 2. Co ciekawe, porównywarka kursów bukmacherskich od pewnego czasu pokazuje, że zakłady na under goli (mniej niż X) cieszy się coraz mniejszą popularnością. Czyżby kibice przewidywali, że w drugim meczu naszych kadrowiczów na mundialu panie sporo bramek?

Kursy na MŚ 2018. Polska wygra z Kolumbią?
Kursy na MŚ 2018. Polska wygra z Kolumbią?

Japonia vs. Senegal – Typy bukmacherskie 

W drugiej kolejce grupy H czeka nas jeszcze starcie Japonii z Kolumbią. Tutaj może być bardzo ciekawe, gdyż jedna z drużyn może niemal zapewnić sobie awans do kolejnej fazy turnieju. Chociaż to Japonia poradziła sobie z Kolumbią, ekspertów bukmacherskich bardziej przekonał do siebie Senegal. Zwycięstwo naszych ostatnich pogromców to nieco ponad 2 złote zysku za każdą wydaną złotówkę. W przypadku graczy z Azji zdobycie przez nich kompletu punktów może pozwolić na zarobienie prawie 3,50 PLN.

 Kursy bukmacherskie na grupę H

Jak dokładnie wyglądały kursy bukmacherskie przed rozpoczęciem mundialu, możecie sprawdzić w naszym artykule Typy na MŚ 2018. Polska, mimo że raczej nie traktowana była jako faworyt do zajęcia pierwszego miejsca grupy, miała poradzić sobie z rywalami i zdobyć awans do fazy pucharowej. Po blamażu z Senegalem notowania Biało-Czerwonych spadły i raczej trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, że czeka ich spotkanie z arcytrudną Kolumbią oraz Japończykami, którzy właśnie z faworytem grupy H zainkasowali trzy punkty do tabeli.

Po pierwszej kolejce bukmacherzy za najbardziej prawdopodobny uważają scenariusz, w którym na szczycie grupy H znajdzie się Senegal, a za nim Japonia. Jeżeli chodzi o Polaków, wydaje się, iż jeżeli w ogóle mają awansować dalej, to właśnie ze swoimi przeciwnikami z inauguracji występów na MŚ. Prawie niemożliwe wydaje się natomiast, by do 1/8 finału z ostatniej grupy wyszli Biało-Czerwoni i Kolumbijczycy.

etoto na MŚ 2018
etoto na MŚ 2018
Kursy na awans z grupy H MŚ 2018:
 • 1.Kolumbia 2.Polska – 80
 • 1.Polska 2.Kolumbia – 80
 • 1.Kolumbia 2.Senegal – 12
 • 1.Kolumbia 2.Japonia – 17
 • 1.Polska 2.Senegal – 15
 • 1.Senegal 2.Kolumbia – 7
 • 1.Polska 2.Japonia – 20
 • 1.Senegal 2.Polska – 4.5
 • 1.Japonia 2.Kolumbia – 8
 • 1.Japonia 2.Polska – 15
 • 1.Senegal 2.Japonia – 4.5
 • 1.Japonia 2.Senegal – 6.5

(Stan na 21.06.2018, źródło: eFortuna.pl)

Polska na MŚ 2018. Jakie ma szanse?

Kibice reprezentacji Polski przed turniejem w Rosji byli bardzo optymistycznie nastawieni. Kursy bukmacherskie zdawały się potwierdzać, że Biało-Czerwoni mają szansę na mundialu awansować co najmniej do 1/8 finału. Jak to wygląda po pierwszej kolejce? Jak teraz wyglądają szanse Polski na mundialu?

Już teraz, stawiając na to, że znajdziemy się w ćwierćfinale, za postawione 100 PLN możemy otrzymać prawie 600. Aby zobrazować, jak słaby jest to prognostyk, poniżej przedstawiamy listę reprezentacji, których notowania są gorsze od naszych. Jak widać, zbyt wielu ich nie ma, a wielkich marek po prostu szukać tu na próżno!

 • Panama
 • Iran
 • Tunezja
 • Kostaryka
 • Korea Południowa
 • Australia
 • Islandia
 • Peru
 • Nigeria

Biorąc pod uwagę, że Polska nadal zajmuje wysokie miejsce w rankingu FIFA, towarzystwo tego typu reprezentacji wydaje się być pewnym rozczarowaniem. Kursy bukmacherskie nie biorą się jednak z niczego, a więc naprawdę trudno przypuszczać, by nasza drużyna narodowa miała na MŚ 2018 osiągnąć coś więcej.

Mistrzostwa świata 2018. GDZIE TYPOWAĆ?

Nadal dostępne są promocje na mistrzostwa świata, które warto dokładnie przejrzeć. Jeżeli macie ochotę pobawić się w obstawianie meczów, sprawdźcie, między innymi, bonus 2000 PLN na www.eToto.pl, który dostępny jest tylko w okresie trwania mundialu!

Kursy bukmacherskie na Polska Kolumbia
Kursy bukmacherskie na Polska Kolumbia

Pamiętajcie, by wybierać tylko i wyłącznie legalne firmy bukmacherskie, gdyż tylko one zapewniają bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującym w Polsce prawem!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image