Bonusy 200 PLN dla najlepszych podczas Mundialu!

Regularnie obstawiasz mecze MŚ 2018, a może robisz to jedynie okazyjnie? Bez względu na wszystko, na pewno masz szansę na zdobycie jednego z dziesięciu bonusów 200 PLN w promocji przygotowanej przez Forbet!

Bonusy 200 PLN dla najlepszych podczas Mundialu!
Bonusy 200 PLN dla najlepszych podczas Mundialu!

Promocja obowiązuje do 15 lipca do godziny 23.59. Trzeba posiadać konto na stronie www.iForbet.pl, by wziąć w niej udział.

W ramach przygotowanego turnieju bukmacherskiego Forbet nagrodzi dziesięciu graczy, którzy w trakcie mundialu będą mogli pochwalić się kuponem z najwyższym trafionym kursem!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Na jednego uczestnika zabawy może przypaść maksymalnie jeden bonus!

Do promocji kwalifikują się kupony zagrane w okresie objętym jej zasięgiem. Minimalna stawka kuponu to 10 PLN. Warto podkreślić, że gracz musi zagrać przynajmniej jeden typ związany z mistrzostwami świata 2018, by mógł stanąć do rywalizacji po bonusy.

Wszystkie bonusy znajdą się na kontach odpowiednich graczy do 17 lipca. Każdy z nich trzeba obrócić co najmniej cztery razy!

Promocje Forbet na MŚ 2018
Promocje Forbet na MŚ 2018

Nie możesz otrzymać premii, jeżeli wygrany przez ciebie kurs wszedł dzięki zakładowi postawionemu za środki otrzymane w innej promocji bądź w ramach bonusu powitalnego!

Chcesz być na bieżąco z innymi promocjami bukmacherskimi? Już teraz zapisz się do powiadomień naszego portalu. Nie rozsyłamy SPAM-u, a jedynie najciekawsze oferty oraz wiadomości związane z branżą bukmacherską w Polsce!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image