Wyszejszaja Liha: Biełszyna – Eniergietyk-BDU (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Biełszyny podejmą zawodników Eniergietyk-BDU. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Szwajcaria - Hiszpania. Typy bukmacherskie
Wyszejszaja Liha: Biełszyna – Eniergietyk-BDU. Typy bukmacherskie

Wyszejszaja Liha: Biełszyna – Eniergietyk-BDU. Typy bukmacherskie

Biełszyna prezentuje się ostatnio lepiej, ale słaby początek sezonu sprawił, że daleko im do najlepszych. Obecnie po dziesięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie jedenaście punktów. Lokują się na jedenastej pozycji w tabeli.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami ósmego Nioman Grodno. Rywale prowadzili w tym meczu już 2:0, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Był to ich trzeci mecz z rzędu bez porażki.

Eniergietyk-BDU gra zdecydowanie lepiej. Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Mają po dziesięciu rozegranych meczach dwadzieścia dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami ósmego Sławija Mozyrz. Rywal nie był ligowym outsiderem, a i tak gospodarze pokonali wysoko, aż 5:0. Była to ich trzecia kolejna porażka.

Piłkarze Biełszyna grają ostatnio trochę lepiej, ale wciąż dale im do ligowej czołówki. Eniergietyk-BDU walczy w tym sezonie o mistrzowski tytuł. Powinni zatem zapunktować ze znacznie gorszym rywalem, nawet na wyjeździe.

MeczTypKursBukmacher
Biełszyna – Eniergietyk-BDU 2(DNB)1,39Betfan

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button