Pewniaki dnia, typy bukmacherskie. Nie trzeba szczególnie interesować się obstawianiem, by czytać lub słuchać takich terminów. O co właściwie z tym chodzi i czy rzeczywiście można dzięki temu zarobić?

Dobre typy bukmacherskie, pewniaki dnia. O co chodzi i jak na tym zarabiać?
Dobre typy bukmacherskie, pewniaki dnia. O co chodzi i jak na tym zarabiać?

Skuteczne pewniaki za darmo

Bukmacherka to dla wielu prawdziwa pasja i chęć do zagłębiania wiedzy na temat konkretnych sportów i statystyki. Nie ma co jednak ukrywać, że każdy zakłada konto na stronie do obstawiania, by coś dzięki temu zarobić.

Czym są tak zwane pewniaki dnia, typy bukmacherskie? Dlaczego tak wielu graczy szuka informacji na ich temat, mimo że w dzisiejszych czasach nie jest trudno znaleźć najrozmaitsze statystyki dotyczące nawet tych najbardziej egzotycznych lig świata?

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 1000 PLN

Kiedy wybieramy, że drużyna, na przykład, Ajaksu pokona zespół PSV, to naszym typem jest właśnie zwycięstwo ekipy z Rotterdamu. Jeżeli uda nam się dobrze przewidzieć to spotkanie, zarobimy pieniądze. Jeżeli się pomylimy – stracimy tyle, ile zainwestowaliśmy w kupon.

Gdzie szukać typów na mecze?

Niektórzy z obstawianiem radzą sobie lepiej od innych. Mają większe doświadczenie albo po prostu znają się lepiej na analizie. Tak czy siak, można w sieci znaleźć propozycje bukmacherskie naprawdę dobrych typerów. I właśnie dlatego darmowe typy bukmacherskie cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Jeżeli nie zaświtał nam w głowie żaden pewniak na dziś, a czujemy, że powinniśmy coś postawić, zawsze możemy skorzystać z „gotowców” dostępnych w sieci. Jest jednak „ale” – trzeba dokładnie wiedzieć, gdzie szukać, bo można przez swoje błędy naprawdę słono zapłacić. Dosłownie.

Strona z darmowymi typami
Strona z darmowymi typami

Jeżeli interesują nas skuteczne typy na mecze, musimy przede wszystkim sprawdzać, jak długo działa dana strona i jakimi może pochwalić się statystykami. Nowe strony mają mniejszą historię, a co za tym idzie – trudno sprawdzić, jak jej użytkownicy radzą sobie z typowaniem.

Pewniaki dnia – forum bukmacherskie czy może blog?

Sprawdzone strony bukmacherskie jak najbardziej znany portal w Polsce o tej tematyce Betonline.net.pl, nie kryją dokładnych danych na temat obstawiania. Trzeba bowiem mieć świadomość, że w bukmacherce nie da się tylko wygrywać!

Nie ma szans na to, by dobre typy bukmacherskie przynosiły nam zysk w każdym przypadku. Nawet najlepszym zdarzają się wpadki i nawet oni są świadomi tego, iż nie są doskonali. Dobrze jest o tym pamiętać. W przeciwnym wypadku można dość szybko się rozczarować.

Płatne typy, a jednak… za darmo!

TOP 5 według raczy bukmachera Fortuna
TOP 5 według raczy bukmachera Fortuna

Przestrzegamy też przed stronami, które oferują pewniaki VIP oraz płatne typy na każdy dzień. Zazwyczaj tego rodzaju portale chcą jedynie wyłudzić pieniądze, a same posiłkują się stronami dostępnymi za darmo – czy to w Polsce, czy poza nią.

Jeżeli dobrze znasz angielski, masz więcej możliwości, gdyż możesz korzystać z serwisów bukmacherskich z zagranicy. Niestety, bardzo wiele takich portali zajmuje się sportami, które w Polsce są mało popularne.

Zarabianie na bukmacherce. Bonusy z kodami promocyjnymi!

Na bukmacherce da się zarobić, ale wygrane, i to regularnie, nie przychodzą w parę chwil. Trzeba myśleć też i o tym, że nawet najlepszym zdarzają się gorsze momenty, a dobre pewniaki nie są wcale gwarantem sukcesu.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jeżeli ktoś chce zacząć obstawianie meczów, a do tej pory tego nie robił, albo robił to bardzo dawno, może skorzystać z premii powitalnej u danego bukmachera.

Betclic Polska nowym klientem z kodem promocyjnym KOD500 daje nawet 500 złotych cashbacku od porażki w pierwszym zagranym kuponie online.

STS, najpopularniejszy buk w Polsce, oferuje z kolei 29 PLN bez depozytu z kodem BETONLINE. Oznacza to, iż nie trzeba w ogóle wpłacać pieniędzy do buka, by u niego obstawiać!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.


bonusy bez depozytu