Wyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – Szachcior Soligorsk (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Isłacz Mińsk podejmą zawodników Szachciora Soligorsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – Szachcior Soligorsk. Typy bukmacherskie

Wyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – Szachcior Soligorsk. Typy bukmacherskie

Isłacz Mińsk ma dobry czas, ale tylko ligowy średniak. Obecnie po siedemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia punktów i lokują się na dziesiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami dziewiętnastego w tabeli Smorgonie. Słaby rywal napsuł im sporo krwi, ale ostatecznie wygrali 2:1. Był to ich czwarty mecz z rzędu bez porażki, ale cztery wcześniejsze mecze remisowali.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Szachcior Soligorsk to absolutna rewelacja tego sezonu. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po czternastu rozegranych meczach, aż czterdzieści(!) punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami szóstego w tabeli Dynama Brześć. Spotkanie było dosyć wyrównane i zakończyło się remisem 1:1. Wcześniej wygrali jednak wszystkie mecze i wpadka musiała w końcu się przydarzyć.

Isłacz Mińsk ostatni mecz wygrali, ale wcześnie mieli bardzo długą passę bez kompletu punktów. Będzie to dobry przeciwnik dla graczy Szachciora Soligorsk, aby wrócili na zwycięską ścieżkę.

MeczTypKursBukmacher
Isłacz Mińsk – Szachcior Soligorsk21,49Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image