Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Malmo – Rangers (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Malmo podejmą zawodników Rangers. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Malmo – Rangers. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Malmo – Rangers. Typy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest ekipa gości. Liga szkocka, zajmuje wysokie ósme miejsce w rankingu UEFA. W dodatku podopieczni Stevena Gerrarda grają fantastycznie.

W poprzednim sezonie zdobyli mistrzowski tytuł w świetnym stylu, a jednocześnie zaprezentowali się w europejskich pucharach z dobrej strony. Jedyny ich problem to problemy z piłkarzami.

Morelos miał ostatnio zdiagnozowano koronawirusa, a Roofe i Kamara muszą pauzować za kartki. Nie jest to jednak duża pociecha dla Szwedów, którzy Szwedów, którzy grali już w poprzedniej rundzie eliminacyjnej.

Dosyć niespodziewanie mieli duże problemy z wyeliminowaniem zawodników fińskiego HJK. W meczu u siebie wygrali 2:1, ale musieli drżeć o awans do ostatnich chwil. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

Liga Szwecka, lokuje się na dwudziestym drugim miejscu w rankingu UEFA, co pokazuje, że mimo wszystko daleko im do najlepszych. Szkoci to zespół z wyższej półki i już w meczu wyjazdowym będą w stanie odnieść zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Malmo – Rangers2(DNB)1,72Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button