Wyszejszaja Liha: Vitebsk – Gorodeja (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Vitebsk podejmą zawodników Gorodeji. Poczatek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Vitebsk – Gorodeja

Wyszejszaja Liha: Vitebsk – Gorodeja

Vitebsk to solidna drużyna. Odkąd w 1996 odbyła się ich fuzja z klubem Lakamatyu Witebsk, ich zespół jest stabilnym klubem, który nie ma większych problemów. Nie jest to też potentat, a miejsce w okolicach środka tabeli w zupełności zadowoli ich fanów, jak i właścicieli.

Na swoim terenie potrafią zdobywać ligowe punkty, nawet z najlepszymi zespołami w lidze, więc tym razem też postarają się o punkty, a pewnie będą chcieli, aby był to ich komplet.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Co ciekawe to klub, który został założony w 2004 roku jako klub futsalowy. Dopiero w 2008 roku wystartował w białoruskiej drugiej lidze (D3), a po zwycięstwie w sezonie 2010 zespół zadebiutował w pierwszej lidze w 2011 roku.

Podobnie jak sobotni rywale, niestanową o sile ten ligi, ale wydaje mi się, że oni mają jeszcze gorszą kadrę i w tym sezonie spodziewam się ich za plecami najbliższego rywala.

Oba zespoły to ekipy na środek tabeli, jednak jeśli miałyby się w nim nie znaleźć, to uważam, że gospodarze zaskoczą raczej na plus, a goście raczej na minus. Vitebsk jest mocniejsza kadrowo i w tym meczu daję im większe szanse na zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Vitebsk – Gorodeja 1x1,30STS

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close