Zakład Bez Ryzyka 200 PLN. STS bonus powitalny listopad 2019

Na dwa mecze listopadowe reprezentacji Polski bukmacher STS przygotował specjalny zakład bez ryzyka 200 PLN. Już teraz każdy może sprawdzić, w jaki sposób zgarnąć tę kasę!

Zakład Bez Ryzyka 200 PLN. STS bonus powitalny listopad 2019
Zakład Bez Ryzyka 200 PLN. STS bonus powitalny listopad 2019

Bonus na start STS – Listopad 2019

STS bonus powitalny listopad 2019 dostępny jest od dnia 15. do 19. tego miesiąca. Nie trzeba się do niego zapisywać, ale trzeba mieć na uwadze, że oferta jest dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie rejestrowały się na stronie www.STS.pl.

W ramach promocji na start do zdobycia jest premia specjalna 200 PLN jako zakład bez ryzyka. Są to środki, które otrzymuje się za przegraną w pierwszym kuponie po złożeniu depozytu debiutanckiego.

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Zakład bez ryzyka nie może wynieść więcej niż 200 PLN. Kwota zależy od tego, ile gracz postawi w kuponie objętym promocją. Dodatkowe środki są zwracane automatycznie. W przypadku wygranej zysk odbierany jest na normalnych zasadach.

STS kod promocyjny listopad 2019

STS cały czas pozwala graczom na zgarnięcie premii bez depozytu 29 PLN. Wszystko to ze specjalnym kodem promocyjnym „BETONLINE„. Kasa na start bez wpłaty jest jedną z najchętniej odbieranych przez typerów z naszego kraju.

  • 29 PLN bez depozytu
  • Do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie
  • 200 PLN jako zakład bez ryzyka!

Bonus numer trzy u bukmachera STS to prezent za dokonanie pierwszej wpłaty. Na ten moment jest to dokładnie 100% aż do 1200 PLN, ale kwota może być też znacznie mniejsza – ile gracz wpłaca, tyle ekstra dostaje!

Promocja trwa do końca 19 listopada, to jest do godziny 23.59. O tej porze będziemy już po ostatnim meczu reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2020. Biało-Czerwoni właśnie we wtorek zagrają ze Słowenią na PGE Narodowym w Warszawie.

Promocja na start w STS. Premia na mecze z Izraelem oraz Słowenią

STS aplikacja mobilna także jest zaliczana do tej oferty specjalnej. Gracz może więc dokonać rejestracji na dwa sposoby – tradycyjną lub przenośną, mobilną!

UWAGA! Trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE„, by otrzymać pieniądze na start w postaci bonusu bez depozytu. Jeżeli go nie wpiszemy na starcie, później nie będziemy już mieli takiej możliwości!

[AC_PRO id=5010]


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button