Zakłady bukmacherskie na II turę wyborów 2020. Duda vs Trzaskowski – kto wygra? Jaka będzie frekwencja?

Już 12 lipca 2020 odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Andrzej Duda vs Rafał Trzaskowski – na kogo wskazują kursy bukmacherskie? Sprawdźcie aktualne notowania na zwycięzcę oraz frekwencję!

Zakłady bukmacherskie na II turę wyborów 2020. Duda vs Trzaskowski - kto wygra? Jaka będzie frekwencja?
Zakłady bukmacherskie na II turę wyborów 2020. Duda vs Trzaskowski – kto wygra? Jaka będzie frekwencja?

W I turze wygrał faworytów bukmacherów

Przed pierwszą turą wyborów raczej mało kto brał pod uwagę scenariusz inny, niż zwycięstwo Andrzeja Dudy. Obecny prezydent rzeczywiście zdobył największą liczbę głosów, co nie znaczy, że przed kolejnym starciem politycznym może spać spokojnie.

Przypominamy, że typy bukmacherskie na wybory 2020 pokazywały wyraźnie, iż Duda ma największe szanse na zwycięstwo w głosowaniu przeprowadzonym 28 czerwca. Jednocześnie istniały bardzo nikłe przesłanki do tego, by wszystko miało skończyć się już w pierwszej turze. Po raz kolejny kursy bukmacherskie okazały się skutecznie przewidzieć przyszłość. Pytanie tylko, czy to samo zrobią w przypadku wyborów 12 lipca.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Andrzej Duda vs Rafał Trzaskowski. II tura wyborów w liczbach

II tura wyborów prezydenckich odbędzie się na pewno za dwa tygodnie od rundy numer jeden. To będzie niedziela, 12 lipca. W walce o najwyższy urząd w kraju pozostało już tylko dwóch kandydatów – Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Po raz kolejny w Polsce obywatele będą musieli wybierać między obozem PiS oraz jego opozycją. Niewiadomą pozostaje, dla kogo to lepsza wiadomość.

Konfederacja, stojąca za wystawieniem w wyborach Krzysztofa Bosaka, oficjalnie nie poparła żadnego kandydata. Szymon Hołownia powiedział wprost, że nie odda głosu na Andrzeja Dudę, a poglądy Rafała Biedronia dotyczące aktualnego prezydenta są jednoznaczne i chyba nikomu nie trzeba o nich pisać. To sprawia, że rywalizacja w II turze nabiera rumieńców i nie dziwi, że nie wszyscy są w stanie wskazać wyraźnego faworyta.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Wybory II tura. Na kogo wskazują sondaże?

Po niedzielnym głosowaniu pojawiły się pierwsze sondaże dotyczące drugiej tury. W żadnym z nich ani Duda, ani Trzaskowski nie wysunął się na wyraźne prowadzenie. Polska zdaje się być mocno podzielona, a to oznacza, że o wynikach może zadecydować dosłownie kilka setnych procent, czyli parę tysięcy głosów.

Andrzej Duda- kursy bukmacherskie II tura wyborów 2020
Andrzej Duda- kursy bukmacherskie II tura wyborów 2020

Eksperci są wstrzemięźliwi w ocenach, bądź niekoniecznie obiektywni. Na szczęście, mamy jeszcze przygotowane na wybory 2020 kursy bukmacherskie. Te zawsze pozwalają realnie ocenić szansę poszczególnych kandydatów. Jak to wygląda w przypadku głosowania zaplanowanego na 12 lipca?

Kursy bukmacherskie Duda vs Trzaskowski. Kto faworytem, kto da więcej zarobić?

Faworyt zawsze daje zarobić mniej, ponieważ wystawiane są na niego niższe kursy. Im niższe notowanie, tym mocniej dostajemy do zrozumienia, kto ma większe szanse na zwycięstwo. Tyczy się to nie tylko wydarzeń sportowych, ale także i spraw politycznych takich jak wybory.

Kursy bukmacherskie na drugą turę wyborów 2020 będą się na pewno cały czas zmieniać. Wpływ na to będą miały debaty telewizyjne, kolejne sondaże czy po prostu ogólne nastroje panujące w społeczeństwie.

W poniedziałek po pierwszej turze faworytem bukmacherów był Andrzej Duda. Kurs na niego wynosił 1.60. Jeżeli chodzi o Rafała Trzaskowskiego, jego ewentualne zwycięstwo pozwoli zarobić więcej – każda postawiona złotówka to aż 2,35 zł do zgarnięcia (minus podatek).

Kandydaci idą łeb w łeb. Handicapy pokazują to najlepiej

Bukmacherzy przygotowali bardzo niskie linie handicapów, co pokazuje, że walka w II turze będzie wyrównana i mało kto spodziewa się wyraźnej przewagi czy Dudy, czy Trzaskowskiego.

Tuż po I turze wyborów można było obstawiać na to, czy kandydat KO wygra z Dudą z przewagą 2.5%. Kurs na taki scenariusz wyniósł 1.95, natomiast na przeciwnym biegunie – 1.75. Nieważne zatem, kto wygra – różnice tak czy siak będą naprawdę niewielkie.

Rafał Trzaskowski - kursy bukmacherskie II tura wyborów 2020
Rafał Trzaskowski – kursy bukmacherskie II tura wyborów 2020

Frekwencja w II turze wyborów. Padną kolejne rekordy?

Polacy mocno zmobilizowali się w dniu 28 czerwca i licznie zgromadzili się przed urnami. Nikogo nie zniechęcił reżim sanitarny oraz trudne warunki pogodowe w wielu rejonach Polski. Eksperci nie mają wątpliwości, że II tura przyciągnie jeszcze większe grono obywateli do komisji wyborczych. Czy mamy zatem szansę na kolejne rekord?

Patrząc na aktualne notowania bukmacherów, daje się szanse pół na pół na to, że w wyborach frekwencja wyniesiecie więcej niż 64,5%. W porównaniu z poprzednimi latami to naprawdę dobry prognostyk.

poker sts bez depozytu
Legalny poker online w STS bez depozytu

Gdzie obstawiać II turę wyborów prezydenckich?

Jesteśmy przekonani, że im bliżej będzie niedzielnego głosowania, tym więcej pojawi się różnego rodzaju zakładów na wybory prezydenckie 2020. Poza typowo politycznymi znajdziemy też takie, które z całą pewnością zainteresują fanów bardziej zakulisowych spraw.

Aktualna oferta kursów na wybory 2020 dostępna jest na stronie www.STS.pl. Każda pełnoletnia osoba może tutaj legalnie obstawić wybory 2020. Kursy będą się zmieniać z dnia na dzień, dlatego warto je śledzić i szukać najlepszych warunków do typowania.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Przypominamy, że dla nowych graczy przygotowany został przez bukmachera STS bonus bez depozytu. Aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a dzięki niemu otrzymuje się aż 29 PLN na obstawianie!

Bonus powitalny STS to także nawet 1200 PLN ekstra przy wpłacie numer jeden oraz bezpieczny kupon do wykorzystania w dziale STS Betgames. Na stronie www.STS.pl dostępny jest, między innymi, legalny poker, bakarat, a także karciana wojna na pieniądze!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button