Zakłady na wybory 2020. W co ubierze się Agata Duda?

Biały, różowy lub czerwony – zdaniem analityków legalnego bukmachera BETFAN to najbardziej prawdopodobne kolory, które w czasie niedzielnego wieczoru wyborczego będą dominować na kreacji Agaty Kornhauser-Dudy. W zeszłym roku obecna pierwsza dama postawiła na kobiecy odcień różu oraz biel z elementami złota – czy w tym roku będzie powtórka?

Zakłady na wybory 2020. W co ubierze się Agata Duda?
Zakłady na wybory 2020. W co ubierze się Agata Duda?

Zakłady specjalne na wybory. Strój Agaty Dudy

W swoich wyliczeniach analitycy BETFAN oparli się o aktualne trendy modowe oraz wcześniejsze kreacje pierwszej damy. W 2015 roku podczas wieczoru wyborczego po I turze głosowania, Agata Kornhauser-Duda wybrała elegancką sukienkę w kolorze magenty (jeden z odcieni różu). Dwa tygodnie później miała już na sobie stylową garsonkę w kolorze ecru (odcień białego) z zauważalnym złotym obszyciem. 

Jej poprzedniczki na ten wyjątkowy wieczór ubierały się jeszcze inaczej. Pięć lat wcześniej, gdy wygrywał Bronisław Komorowski, jego żona Anna dwukrotnie zakładała granatowe garsonki. Na ciemną tonację zdecydowała się również Maria Kaczyńska, która w 2005 roku miała na sobie czarną garsonkę, wzbogaconą kolorowymi akcentami. Jak będzie tym razem?

BetFan Kod bonusowy
BetFan Kod bonusowy

Pewne kolory będą niespodzianką

Światowej klasy stylista Christian Paul nie odbierał od nas telefonu, dlatego musieliśmy zdać się na twarde analizy i pogłębiony research. Jeśli dojdzie do drugiej tury, zadzwonimy do niego znacznie wcześniej i z pewnością dopytamy o najbardziej prawdopodobne scenariusze. Na dziś biel, róż i czerwień to nasi zdecydowani faworyci. Każdy inny kolor będzie dużą niespodzianką, jednak wielki świat mody zawsze lubi mocno zaskakiwać – tłumaczy Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu Betfan online.

W opinii analityków BETFAN prawdopodobieństwo, że Agata Kornhauser-Duda założy w niedzielę kreację z dominującym odcieniem różu lub czerwieni wynosi 37%. Niewiele mniejsze szanse (30%) przypadają odcieniom bieli.

Zakłady na strój Agaty Dudy
Zakłady na strój Agaty Dudy

Wieczór wyborczy 2020 pełen emocji

Znacznie mniej prawdopodobne kolory to: zielony (8,5%), żółty (6,5%), pomarańczowy lub brązowy (5,5%), niebieski (4,5%), czarny (3,5%) i fioletowy (3%). Szanse na to, że pierwsza dama wyjdzie na scenę w szarej lub innej kreacji zostały ocenione jako marginalne.

Przed nami fascynujący wieczór wyborczy i sami nie możemy się doczekać rozstrzygnięć. Oczywiście w kwestii wyboru kreacji partnerek kandydatów – mówi Jakub Świsłowski.

A jakie są wasze typy na wybory prezydenckie 2020?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button