Zakłady Bukmacherskie Fortuna przygotowały bonus 10 PLN dla każdego, kto w ten weekend postawi kupon z typem lub typami na Wirtualne Sporty!

10 PLN od Fortuny na weekend. Wirtualne Sporty z premią!
10 PLN od Fortuny na weekend. Wirtualne Sporty z premią!

Fortuna bukmacher online – promocja na Wirtualne Sporty

Mimo że najważniejsze rozgrywki piłkarskie na świecie mają obecnie przerwę, bukmacherzy online nie zamierzają przestać rozpieszczać swoich graczy.

Legalne zakłady Fortuna przygotowały na weekend 22-23 czerwca specjalną ofertę, dzięki której można zgarnąć równe 10 PLN premii na obstawianie.

etoto kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak odebrać 10 PLN w Fortunie?

Jak dokładnie to wygląda w praktyce? Nie ma w tym nic trudnego, a cała instrukcja to zaledwie kilka punktów:

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

  1. Wchodzisz na stronę bukmachera
  2. Stawiasz kupon SOLO lub AKO z przynajmniej jednym typem z Wirtualnych Sportów
  3. Minimalna stawka to 10 PLN
  4. W poniedziałek (24 czerwca) otrzymujesz 1400 punktów FKP, co odpowiada kwocie 10 PLN!

Oferta jest dostępna jedynie dla osób, które są zarejestrowane na stronie bukmachera Fortuna. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz założyć je w każdej wolnej chwili.

Przypominamy, że obecnie każdy nowy gracz może wykorzystać specjalny kod promocyjny Fortuna. Możliwe jest też założenie konta tymczasowego, czyli bez weryfikacji danych!

Do opisywanej oferty specjalnej na Wirtualne Sporty liczą się zarówno aktywności na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.