Konto tymczasowe Fortuna już dostępne!

Oto nowość, na którą bez wątpienia czekało wiele osób. Bukmacher Fortuna wprowadza do swojej oferty konto tymczasowe. Co to takiego jest i dlaczego bardzo ułatwia życie typerom?

Konto tymczasowe Fortuna już dostępne!
Konto tymczasowe Fortuna już dostępne!

Jak działa konto tymczasowe bukmachera Fortuna?

Do tej pory w naszym kraju znane było przede wszystkim konto tymczasowe Totalbet. Wspomniany bukmacher jako pierwszy w Polsce dał swoim graczom możliwość dokonania rejestracji bez pełnej weryfikacji danych. Pomysł przyjął się na tyle dobrze, że zaczyna pojawiać się na kolejnych stronach do obstawiania.

Pamiętaj, że aktualny kod bonusowy Fortuna to „BETONLINE„!

Na początku grudnia na nowy trend wśród typerów zareagował legalny bukmacher Fortuna. Ogłosił on właśnie na swojej stronie internetowej, że rozpoczął przyjmowanie także zgłoszeń bez skanów dokumentu tożsamości!

„Aby zmienić status konta z tymczasowego na stałe gracz w każdej chwili może przesłać skan dowodu osobistego, ustalić limity na grę i uzupełnić dane osobowe. W procesie rejestracji konta tymczasowego klient jest uprawniony ponadto do skorzystania z oferty powitalnej Fortuny w postaci zakładu bez ryzyka oraz bonusu 100% od wkładu.” – czytamy w oficjalnym komunikacie bukmachera.

Pełna weryfikacja konta w Fortunie dalej wymagana?

Oczywiście, konto tymczasowe to nie tylko wygoda, ale także pewne ograniczenia, których nie sposób było uniknąć, gdyż na bukmacherów nałożone są ustawowe obowiązki. Przede wszystkim – taki profil może być ważny jedynie przez okres 28 dni od momentu wypełnienia formularza rejestracyjnego! Potem konieczna jest pełna weryfikacja konta w Fortunie jeśli nadal będziemy chcieli tam obstawiać i wypłacać swoje wygrane pieniądze. Bukmacherzy w Polsce oferują także ciekawe promocje i bonusy na start.

Trzeba liczyć się także z faktem, że nie można wypłacić środków z konta bez weryfikacji, natomiast łącznie zdeponować można 5000 złotych.

Jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani w Fortunie, darmowe konto w każdej chwili możecie założyć na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button