Już w najbliższy poniedziałek (27 sierpnia) rusza tegoroczny US Open. Legalny bukmacher LV BET ma dla swoich graczy specjalną zabawę z tej okazji! Do zdobycia jest nawet 1500 PLN bonusu!

1500 PLN na US Open w LV BET!
1500 PLN na US Open w LV BET!

W konkursie może wziąć osoba, która posiada konto w LV BET. Rejestracji można dokonać, wypełniając formularz rejestracyjny. Warto pamiętać, że nadal aktywny jest LV BET kod promocyjny, dzięki któremu można skorzystać z oferty powitalnej!

Zabawa bukmacherska z okazji US Open rusza 27 sierpnia 2018 roku i potrwa do 9 września. Liczą się w niej kupony z typami na turniej w Nowym Jorku zagrane za co najmniej 10 PLN. Punkty do rankingu liczone są według następujących zasad:

  • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Do wygrania są bonusy na obstawianie wydarzeń sportowych, nie tylko tych związanych z tenisem ziemnym. Zwycięzca konkursu otrzyma na swoje konto bukmacherskie aż 1500 PLN! Organizator przygotował także mniejsze premie, między innymi, o wartości 80 PLN.

Pamiętajcie, że oferta startuje dopiero w dniu 27 sierpnia, co oznacza, że kupony rozegrane przed tą datą nie będą brane pod uwagę, nawet jeśli będą spełniać warunki wspomniane w oficjalnym regulaminie promocji.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu