200 PLN za wygraną Pudzianowskiego lub Khalidova na KSW 77!

Już w tę sobotę jedno z największych wydarzeń w świecie polskiego MMA – walka Pudzianowski vs Khalidov. Fortuna przygotowała promocję, dzięki której można zdobyć wygraną o 200 PLN większą i to za postawienie zaledwie 4 PLN!

200 PLN za wygraną Pudzianowskiego lub Khalidova na KSW 77!
200 PLN za wygraną Pudzianowskiego lub Khalidova na KSW 77!

Fortuna bonus na XTB KSW 77

Legalny bukmacher Fortuna jest oficjalnym partnerem federacji KSW, w tym sponsorem organizowanych przez nią gal. W najbliższą sobotę, czyli 17 grudnia, odbędzie się wydarzenie XTB KSW 77, podczas którego w walce wieczoru zobaczymy starcie o miano „króla legend”, a w nim Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova.

Specjalnie z tej okazji przygotowany został u bukmachera Fortuna bonus na KSW 77, dzięki któremu można zdobyć aż 200 PLN ekstra za prawidłowe wskazanie tego, kto wygra main event imprezy w Arenie Gliwice. Jak to działa? Wszystko można sprawdzić na dole. Pamiętajmy jednak o tym, by wpisać na start Fortuna kod promocyjnyBETONLINE” – to przepustka do bonusu!

Jakie są zalety?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej zakładów 🎪Fortuna320 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

200 PLN za wskazanie zwycięzcy walki Pudzianowski – Khalidov

Fortuna ma dla nowych graczy propozycję – jeżeli ktoś prawidłowo odgadnie, kto wygra walkę Pudzianowski – Khalidov, otrzyma ekstra 200 PLN. Zasady tej akcji specjalnej są banalnie proste i sprowadzają się tylko i wyłącznie do zarejestrowania darmowego konta i zagrania odpowiedniego kuponu.

Oczywiście, można grać w Fortunie na KSW 77 typy bukmacherskie nie tylko związane z największym hitem tej gali. W promocyjnym kuponie z bonusem 200 PLN trzeba jednak postawić tylko na starcie Mamed – Pudzian.

Jak odebrać 200 PLN za typowanie KSW 77 w Fortunie?

  1. Wejście na stronę www.eFortuna.pl
  2. Założenie konta za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
  3. Złożenie depozytu w wysokości min. 30 PLN
  4. Zagranie za co najmniej 4 PLN debiutanckiego kuponu SOLO, w którym znajdzie się typ na zwycięzcę walkę Pudzianowski – Khalidov
  5. Odebranie wygranej + dodatkowego bonusu 200 PLN!
Bonus 200 PLN na walkę Khalidov vs Pudzianowski
Bonus 200 PLN na walkę Khalidov vs Pudzianowski

Każdy ma możliwość otrzymania maksymalnie jednej premii. Oferta jest dostępna tylko dla nowych klientów, którzy wykorzystają kod promocyjny „BETONLINE„. Liczy się pierwszy kupon postawiony po utworzeniu konta gracza.

Gala XTB KSW 77 będzie miała miejsce 17 grudnia, a jej początek zaplanowano na godzinę 19. Z pewnością sam main event odbędzie się znacznie później, prawdopodobnie już bliżej północy.

Pełną ofertę zakładów na galę można sprawdzić już teraz, odwiedzając stronę Fortuny. Zarówno zakłady, jak i bonus na start na KSW 77, dostępne są także w aplikacji mobilnej Fortuna.

Przypominamy, że dla nowych klientów eFortuna przygotowała także bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 104

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button