Technologia napędza zakłady sportowe

Funkcja “cash-out” stała się przełomem w zakładach bukmacherskich, a innowacje w tej dziedzinie będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, ponieważ operatorzy będą chcieli zwiększyć swój udział w rynku.

Na odbytej się niedawno konferencji w Londynie, czterech czołowych ekspertów branży omawiało bieżące rozwiązania technologicznie i to co czeka na graczy w przyszłości.

“Nie jest przesadą stwierdzenie, że w przypadku bukmacherów “cash out ” jest największą innowacją w ciągu ostatnich pięciu lat. Funkcja daje graczom jeszcze większą kontrolę nad zakładem. Z punktu widzenia operatora jest to dobre na marżę.” – powiedział Eoin Ryan, szef działu bukmacherskiego w BetVictor.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Według Ryana, funkcje “zmień zakład” są również na dobrej drodze, aby na nowo zdefiniować możliwości gry u bukmachera.

”Zmień zakład” – produkt, który może zmienić na kilka najbliższych lat całą branże, podobnie jak kilka lat temu zrobił to Cash-out. Na czym polegać ma ten produkt? Gracz w czasie meczu będzie mógł „edytować” swoje zakłady. Np. w czasie spotkania stwierdzi, że w meczu padnie jednak +4,5 gola, a nie +3,5 jak pierwotnie postawił. Gracz będzie czuł jeszcze większą kontrolę nad swoimi zakładami, operator narzuci dodatkową marżę jak w przypadku Cash-out.

Jeśli chodzi o przyszłe innowacje i kierunek rozwoju produktu, prawdopodobnie osiągniemy poziom personalizacji i automatyzacji. To będą wielkie obszary.

“To, co możemy zobaczyć w przyszłości, to innowacje związane z obstawianiem zakładów, dzięki którym gracze mogą zautomatyzować tę część zakładu. Zdecydowanie brakuje nam innowacji na wczesnym etapie zakładu.” – Tom Warburton, szef produktów bukmacherskich dla Betgenius.

Technologia nadal napędza innowacje na rynku zakładów sportowych. Cash-out jest obecnie powszechna w całej branży, ale początkowo sprawiła niektórym operatorom trudności – w szczególności pod względem skalowalności. Nowe opcje, takie jak żądanie zakładu, dają graczom jeszcze większą kontrolę, ale wymaga to ciągłego przejścia w kierunku automatyzacji, operatorzy muszą dążyć do utrzymania płynnego i przyjaznego środowiska użytkownika.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image