Gracz bukmachera Fortuna postawił na urządzeniu mobilnym cztery mecze z Ligi Europy. Dzięki poprawnemu wytypowaniu wszystkich z nich, na jego konto trafiło ponad 100.000 PLN minus podatek!

4 mecze Ligi Europy - ponad 100 tys. wygranej!
4 mecze Ligi Europy – ponad 100 tys. wygranej!

Wysoka wygrana w Fortunie

Wczorajsze mecze Ligi Europy przyniosły sporo emocji, ale nie można mówić, by były pełne niespodzianek. Swoje mecze wygrali Arsenal, Chelsea oraz Benfica – każda z tych drużyn uważana była przed czwartkowymi spotkaniami za faworyta do zwycięstwa.

Najwyższy kurs na kuponie zwycięzcy nie wynosił nawet 2.50. Graczowi najwięcej pieniędzy przyniosło poprawne wytypowanie triumfatora w meczu Villarreal – Valencia.

totolotek bonus bez wpłaty
totolotek bonus bez wpłaty

Liga Europy typy, które dały wygraną!

Szczęśliwiec zagrał w Fortunie (zobacz też rekord wygranej STS!) za dokładnie 5000 PLN minus podatek. W ten sposób udało mu się zarobić ponad 100.000 PLN. Po odjęciu wszystkich opłat na rzecz państwa możemy mówić tu o zysku wynoszącym 91.911 PLN!

Jak widać, wcale nie potrzebujemy stawiania na niespodzianki, by miało to sens. Warto przy tym dodać, że kupon zagrany został w wersji mobilnej, a więc tylko za pomocą smartfona bądź tabletu!

Oto szczęśliwy kupon:

Wygrany kupon Liga Europy. Fortuna online
Wygrany kupon Liga Europy. Fortuna online

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Pamiętaj, że obecnie Fortuna kod promocyjnyBETONLINE” to 20 PLN i do 1000 PLN po dokonaniu pierwszej wpłaty na profil gracza!

A jakie są twoje pewniaki na najbliższy weekend? 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu