Imponująca wygrana w wysokości 1.25 mln złotych padła u legalnego bukmachera STS! Szczęśliwiec postawił kilkanaście kuponów o średniej stawce wynoszącej… 3 PLN!

Klient STS wygrał 1.25 mln złotych! Zobacz, na co postawił!
Klient STS wygrał 1.25 mln złotych! Zobacz, na co postawił!

STS rekordowa wygrana

Wysokie wygrane budzą wyobraźnię każdego. Tym bardziej, że bukmacherka to nie Lotto i liczy się w niej coś więcej, niż tylko łut szczęścia.

Rekordowa wygrana u bukmachera to nie zawsze zakłady grane za pokaźne stawki. Bardzo często zdarza się tak, iż sześcio- czy siedmiocyfrowe zyski trafiają się, gdy ktoś zainwestuje niewielkie środki.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dokładnie tak było w przypadku najnowszego rekordzisty STS. Klient tego bukmachera postawił kilkanaście kuponów, których średnia wynosiła zaledwie 3 złote za zakład. Trzeba przyznać, że miał nosa co do niektórych zdarzeń, bo w jednym z kuponów stawkę równą 3 PLN zamienił na zawrotną kwotę 276.000 PLN!

Najlepszy kupon w STS

Co znalazło się na kuponach, które łącznie dały tak ogromny zysk? W trzech kuponach udostępnionych przez firmę STS widać wyraźnie, że gracz jest fanem piłki nożnej. To właśnie ten sport obstawił. Jak widać po kursach, nie należą one do najwyższych. Niewiele jest zakładów powyżej 2.00, a mecz Fiorentina – Atalanta za 4.15 jest jedynym takim zdarzeniem.

Warto pamiętać, że to tylko trzy najciekawsze kupony trafione przez gracza. Postawił ich więcej, które również zakończyły się powodzeniem i dały mu bardzo pokaźny zysk!

Tak w STS zarobił ponad 1.000.000 PLN:

Wysoka wygrana w STS
Wysoka wygrana w STS
Wygrał ponad milion w STS
Wygrał ponad milion w STS
Zarabianie w STS
Zarabianie w STS

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w bukmacherce online, już teraz możecie założyć konto w STS przez internet. Na start, specjalnie dla naszych Czytelników, przygotowano 29 PLN jako bonus bez depozytu!

Aby otrzymać prezent na dobry początek obstawiania, po prostu wejdź na stronę bukmachera i wpisz w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny: „BETONLINE„. To wszystko – nic więcej robić nie musisz!


Bonus bez depozytu w STS. 29 PLN na start!

  1. Wchodzisz na www.STS.pl
  2. Klikasz „Załóż konto”
  3. Wpisujesz kod promocyjny „BETONLINE
  4. Odbierasz bonus bez wpłaty po dokonaniu rejestracji
  5. Grasz za 29 PLN!
  6. A kiedy chcesz coś wpłacić…

Dodatkową premią dla nowo zarejestrowanych klientów jest bonus za depozyt. Pierwsza wpłata na konto bukmacherskie pozwala na otrzymanie premii 100% aż do kwoty 1000 PLN!


Legalni bukmacherzy w internecie

Legalny bukmacher STS nie zdradzi szczegółów na temat personaliów szczęśliwca. Trudno przewidywać, by on sam chciał się pochwalić, ile udało mu się zarobić. Wiadomo jednak, że swoje zakłady zawarł przez internet, a więc nie zdecydował się na udanie do punktu naziemnego.

Wielu początkujących graczy uważa, że wygrywanie dużych sum nie jest bezpieczne. To mit, ponieważ legalni bukmacherzy odprowadzają za graczy podatek od wszystkich zyskanych środków, dzięki czemu można skupić się na obstawianiu.

etoto kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Spać spokojnie nie mogą tylko ci, którzy aktywnie korzystają z usług nielegalnych zakładów bukmacherskich. Tego typu strony narażają typerów na wiele niemiłych konsekwencji prawnych i skarbowych.

Jak pokazuje sytuacja najnowszego bukmacherskiego milionera, wcale nie potrzebujemy grać na duże stawki, by zgarniać pokaźne sumy. Już jeden zagrany przez niego kupon wygląda naprawdę imponująco!

STS to polska firma bukmacherska, która od pewnego czasu walczy także o rynek europejski. Może pochwalić się największą liczbą zarejestrowanych typerów online w naszym kraju. Działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Jest sponsorem, między innymi, piłkarskiej reprezentacji Polski, Jagiellonii Białystok czy szczypiornistów VIVE Kielce.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.0
11

bonusy bez depozytu