70 licencji we Włoszech

Włoski regulator gier Agenzia delle Dogane e dei Monopoli (ADM) zakończył wreszcie proces przyznawania operatorom transz nowych licencji na gry online, a 70 firm zostało zatwierdzonych po kilku opóźnieniach w procesie.

Z ogólnej liczby 66 uzyskało pełne pozwolenie na działanie na rynku. Cztery ostatnie działać będą pod pewnymi ograniczeniami.

Wśród operatorów są największe marki takie jak: The Stars Group, William Hill, GVC i bet365, lokalne firmy lądowe i internetowe.

darmowy freebet sts
STS freebet 27 PLN – Kod: BETONLINE

Każda licencja wymagała od operatorów uiszczenia opłaty w wysokości 200 000 EUR, a firmy musiały również posiadać licencję na korzystanie z gier we Włoszech lub Unii Europejskiej, z obrotami co najmniej 1,5 miliona EUR w ciągu ostatnich dwóch lat. Wszystkie licencje są ważne do 31 grudnia 2022.

Jednak ostateczna suma 70 licencji to znacznie poniżej 120 licencji oczekiwanych rząd włoski. Oznacza to również, że dziesięć przedsiębiorstw albo wycofało swoje wnioski, albo wycofało je z procesu, po tym, jak ADM ujawniło w kwietniu ubiegłego roku, że otrzymało łącznie 80 wniosków.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
Close