W niedzielę w ramach eliminacji do EURO 20220 piłkarze Albanii podejmą zawodników Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja w Polsat Spot Extra.

El. EURO 2020: Albania – Francja

Albania w ostatnich latach potrafił pozytywnie zaskakiwać, jednak w ostatnim czasie powróciła do mocno przeciętnej gry. Widać to patrząc choćby na ranking FIFA, gdzie spadają i aktualnie znajdują się na sześćdziesiątej piątej pozycji. W swojej grupie eliminacyjnej także nie grają zbyt dobrze. Zajmują dopiero czwartą lokatę, mając na koncie trzynaście punktów, zdobytych w dziewięciu spotkaniach.

W ostatnim meczu, który rozegrali kilka dni temu, potwierdzili swoją słabość i nie potrafili u siebie pokonać słabej Andory, remisując z przeciwnikiem 2:2. Selekcjoner myśli już o przyszłości, a we wspomnianym meczu zadebiutował Taulant Seferi, który wszedł w drugiej połowie spotkania.

Kibice we Francji są rzecz jasna w znacznie lepszych nastrojach. W rankingu FIFA zajmują drugą pozycję, co jest efektem świetnej gry na ostatnich turniejach. W swojej grupie eliminacyjnej miewali słabsze momenty, ale przewodzą, z dwudziestoma dwom punktami na koncie, zdobytymi w dziewięciu spotkaniach.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

W ostatnim meczu mieli spore problemy, ponieważ niespodziewanie przegrywali u siebie z Mołdawią, ale zdołali strzelić dwie bramki i wymęczyli zwycięstwo 2:1. Mają już zapewniony awans, ale ich selekcjoner zapowiedział, że w kolejnych meczach zagrają na 100%, ponieważ mają zamiar zająć pierwsze miejsce w swojej grupie.

Mistrzowie Świata mają w tych eliminacjach problemy z koncentracją, co jest szansą dla gospodarzy, aby strzelić przynajmniej jednego gola. Oczywiście goście powinni wygrać to spotkanie, ale według mnie najlepiej iść w tym meczu w stronę goli.

MeczTypKursBukmacher
Albania – Francja+1,51,27STS
Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl