Po co kupować jej kwiaty, skoro możesz kupić kwiaciarnię – tak brzmi hasło piątkowej promocji bukmachera Totalbet, którą przygotowano specjalnie z myślą o Dniu Kobiet 2019!

99 PLN na Dzień Kobiet od Totalbet. Zwrot 100% do końca piątku!
99 PLN na Dzień Kobiet od Totalbet. Zwrot 100% do końca piątku!

Bonus na Dzień Kobiet

Oferta jest dostępna dla osób, które są już zarejestrowane na stronie legalnego bukmachera Totalbet. Dotyczy tylko zakładów AKO, jakie zostały postawione do końca dnia 08.03.2019.

Kupon musi składać się z co najmniej pięciu zdarzeń z oferty zakładów przedmeczowych bądź LIVE. Możliwe jest obstawianie CS GO, piłki nożnej oraz wszystkich innych dyscyplin dostępnych na stronie buka Totalbet.

Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pojedynczo mieć wartość 1.40 lub wyższą. Bonusem jest w tym przypadku zwrot 100% od stawki zagranej w pierwszym piątkowym zakładzie spełniającym warunki oferty na Dzień Kobiet.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Darmowe bonusy bukmacherskie

UWAGA! Stawka może wynosić tylko 49 lub 99 PLN. Wszystkie inne wartości nie będą zaliczane do oferty, a tym samym nie pozwolą ci na zdobycie ewentualnej premii.

Nie masz jeszcze konta w Totalbet? Możesz założyć je nawet w ciągu minuty, a to dlatego, że nie wymagana jest tutaj weryfikacja danych z dowodu osobistego!

Zwrot jest przyznawany jako freebet. Pojawi się na kontach graczy do 48 godzin od momentu rozliczenia zakładu promocyjnego.

Totalbet bonus powitalny to teraz 25 PLN jako bonus bez depozytu i do tego nawet 500 PLN po dokonaniu wpłaty numer jeden!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl