Zamykanie kuponów, które jeszcze nie zostały rozstrzygnięte, to dla wielu sposób na regularne wygrywanie. Opcję cashout wprowadził właśnie bukmacher Etoto. Zobaczcie, na czym dokładnie to polega!

Cashout Etoto. Jak zamknąć kupon i wygrać?
Cashout Etoto. Jak zamknąć kupon i wygrać?

Zamykanie kuponu Etoto

Typerzy, bez względu na swój staż, na pewno mieli już okazję przegrać kupon przez jeden czy dwa nietrafione typy w bardzo długiej „taśmie”.

Nierzadko zdarza się też, że plany krzyżuje nam pewniak który zalicza pierwszą domową porażkę u siebie albo naszpikowana gwiazdami ekipa o ogromnym potencjale otrzymująca niespodziewaną lekcję od beniaminka rozgrywek.

Cashout Etoto to narzędzie, które pozwala nam na zamknięcie kuponu jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich meczów, jakie się w nim znajdą. Przykładowo, mają 5 meczów trafionych, a 1 nie – możemy przyjąć propozycję wygranej od bukmachera i od razu zgarnąć środki na swoje konto gracza!

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Cashout u bukmachera. Co to jest?

Opcja cashout stacje się coraz popularniejsza. Jeszcze ładnych parę lat temu dostępna była głównie u zagranicznych, najlepszych bukmacherów, jednak obecnie znajdziecie ją u większości popularnych i legalnych marek w naszym kraju.

Kiedy warto użyć opcji Cashout Etoto? Każdy ma swoją strategię i sposób, ale najczęściej wykorzystuje się zamykanie kuponów, gdy:

 • został nam jeden, niepewny mecz, a potrzebujemy pieniędzy i wolimy nie ryzykować
 • w ostatniej chwili wydarzy się coś, co może pokrzyżować plany faworytom, a to od nich zależy powodzenie twojego kuponu
 • niespodziewanie trafisz większość mało pewnych meczów, a na kuponie zostaną ci tylko pewniaki o niskim kursie. Nie chcesz ryzykować – zamykasz i zgarniasz kasę od razu!

Niektórzy uważają, że w bukmacherce chodzi o cierpliwość i zachowywanie zimnej krwi w każdej, nawet najbardziej kryzysowej sytuacji. Jest to, po części, racja, ale nie możemy zapominać, iż zakłady bukmacherskie to przede wszystkim chęć zarabiania pieniędzy. A te mogą długo nie pojawić się na naszym koncie, gdy będziemy chcieli trafić AKO z 4-5 meczami.

Etoto obstawianie online

Dla wielu osób cashout to sposób na regularne zarabianie na bukmacherce. Owszem, mogą to być mniejsze kwoty, ale nie jest powiedziane, że dla niektórych nie będą one wystarczające. Pomyślcie, czy lepiej wygrać jeden kupon i zdobyć 100 złotych czy zamknąć przed czasem pięć i zarobić więcej? Odpowiedź jest chyba oczywista!

Cashout w Etoto jest dostępny dla każdego zarejestrowanego typera. Można z niego skorzystać zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej. Funkcja pojawia się zarówno w przypadku meczów postawionych LIVE, jak i pre-match.

Zobacz, czy możesz zamknąć kupon już teraz:

 1. Logujesz się na swoje konto na stronie Etoto
 2. Przechodzisz do zakładki z postawionymi zakładami
 3. Szukasz opcji cash-out bądź zaznaczasz odpowiedni filtr wyszukiwania i oglądasz wszystkie kupony dostępne w opcji zamykania
etoto zamykanie kuponu
etoto zamykanie kuponu

Bonus powitalny za darmo

Jak nie jest trudno się domyślić, do zamknięcia kuponu wymagane jest konto na stronie Etoto. Punkty naziemne nie posiadają takiej opcji i raczej nie ma szans, by uległo to zmianie.

Jeżeli nie jesteś zarejestrowany w Etoto, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Dodatkowo na start można otrzymać bonus EKSTRA i to bez depozytu!

Bonus powitalny Etoto

 1. Wchodzisz na www.Etoto.pl
 2. Klikasz „Załóż konto”
 3. Wypełniasz formularz rejestracyjny
 4. Kod promocyjny „BETONLINE”
 5. Odbierasz freebet 20 PLN za darmo
 6. Zgarniasz nawet 1000 PLN za pierwsze dwie wpłaty!

Wahasz się, czy Etoto bonus powitalny to dla ciebie odpowiedni wybór? Zobacz przygotowany przez nas Ranking bukmacherów 2019 i znajdź portal, który spełni większość (a może nawet wszystkie?) twoich oczekiwań!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu